Pražská prodejna je do odvolání ze zdravotních důvodů zavřena. 
Novinky 

Nově jsme zařadili do nabídky Unique Alpine.

Vzduchová pistole Umarex Makarov 4,5mm Vzduchová pistole Umarex Makarov 4,5mmVzduchová pistole Umarex Makarov 4,5mmVzduchová pistole Umarex Makarov 4,5mm
  1. Vzduchová pistole Umarex Makarov 4,5mm
  2. Vzduchová pistole Umarex Makarov 4,5mm
  3. Vzduchová pistole Umarex Makarov 4,5mm
  4. Vzduchová pistole Umarex Makarov 4,5mm
Kód produktu: UMA008
2 090 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Replika známé vzduchová pistole Makarov od výrobce Umarex, kterou používala policie a armáda v bývalém východním bloku a v některých místech se používá dodnes. Pistole je určená pro milovníky klasických zbraní, studené války, pro rekreaci, ale i jako velmi povedená dekorace. Celokovové provedení s plastovými střenkami, bombička a kovový zásobník na ocelové BB broky 4,5 mm se vkládá do pažbičky zbraně. Kovový pohyblivý závěr zbraně - nemá Blow-Back. Celokovové provedení zbraně a pojistka zajišťující zbraň. Spoušťový mechanismus zbraně funguje jak v single action (výstřel po natažení kohoutku a poté následuje střelba automaticky) tak i double action (kohoutek se nemusí poprvé natahovat pro rychlou střelbu).


Princip systému CO2: jednorázová 12g bombička se vloží vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně. Jedna bombička vydrží cca 60-80 výstřelů v závislosti na modelu zbraně, okolní teplotě a rychlosti střelby. Bombičky jsou jednorázové, je nutné vystřílet a nenechávat je ve zbrani zbytečně pod tlakem.
Parametry

VýrobceUmarex
Pohon CO2
Ráže info 4,5 mm
Střelivo ocelové BB broky
Délka 160 mm
Délka hlavně 90 mm
Hmotnost 700 g
Mířidla Ano
Úsťová rychlost 120m/s

Další z kategorie

Vzduchová pistole Crosman 1911BB

1 190 Kč
Není dostupné