Novinky 

Dorazilo nám zboží od Atamana a s ním i nové modely vzduchovek.

Crosman CenterPoint Compact červené Laserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact červenéLaserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact červenéLaserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact červené
  1. Crosman CenterPoint Compact červené
  2. Laserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact červené
  3. Laserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact červené
  4. Laserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact červené
Kód produktu: CRO119
950 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Taktické laserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact červené, laserový paprsek v červené barvě o vlnové délce 635-645nm. Součástí balení jsou baterie (typ LR44), montáž na lištu weaver, picatinny, montáž na lištu 11mm, imbus pro montáž, velcro pásky, prodloužený tlakový spínač. Dosvit během dne cca 20m, dosvit v noci cca 90m. Velikost bodu na vzdálenost 10y (9,1m) je 1cm. 

VAROVÁNÍ: Dodržujte bezpečnostní pokyny, v případě transportu v obalu zabraňte samovolnému zapnutí, jinak může dojít k přehřátí a explozi. Použití se zbraní je v ČR zakázáno zákonem, uživatel nese veškerou zodpovědnost za škody způsobené nesprávným, nebo zakázaným používáním. Vyvarujte se svícením na osoby i zvířata a v žádném případě nesviťte do očí. Držte stranou od dětí, zabraňte použití tohoto výrobku v jakékoliv dopravním prostředku, nesviťte na žádné objekty, nepoužívejte v blízkosti letiště, bezpečnostních budov a ozbrojených složek.

Parametry

VýrobceCrosman
Typ laseru 3R
Délka 63.5 mm
Hmotnost 45 g
Montážní lišta Picatinny (weaver), 11 mm
Napájení LR44
Výstupní výkon 5mW

Další z kategorie

Laserové ukazovátko ASG

690 Kč
Až 3 měsíce

Laserové ukazovátko pro ASG TAC4.5

490 Kč
Není dostupné