Novinky 

Dorazily nám novinky od Brococku například model Concept Lite nebo Bantam Mini. Dále vzduchovky Daystate a novinky od MTC a to modely SWAT prismatic 12x50 a SWAT Prismatic 10x30.

Teleskopický obušek 26" kalený černý Teleskopický obušek 26" kalený černýTeleskopický obušek 26" kalený černý
  1. Teleskopický obušek 26" kalený černý
  2. Teleskopický obušek 26" kalený černý
  3. Teleskopický obušek 26" kalený černý
Kód produktu: ESP 017
760 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Teleskopický obušek 26" kalený černý je určen pro profesionální použití policií a a ostatních ozbrojených složek. Obušek se vyznačuje vysokou odolností. Součástí balení je nylonové pouzdro. Teleskopický obušek v rozměrech 18", 21", 26" a 26“ v kaleném provedení má stejnou kvalitní gumovou rukojeť jako nekalený obušek. Obušky se liší v použitém materiálu samotného obušku a tepelným zakalením, proto je kalené provedení velmi odolné proti ohnutí při silných úderech. Na povrchovou úpravu černého provedení je použita vrstva speciálního trvdokovu (metal-karbidu) napařená ve vakuu. Ve srovnání s běžně používaným černým chromem je tento povrch velmi odolný proti oděru a poškrábání. Výrobce ESP je prvním na světě, kdo aplikoval tuto technologii při výrobě obušků. Obušky jsou vyráběny také v provedení s povrchovou úpravou bílého chromu. 

Parametry

VýrobceESP
Délka rozložený 670mm
Délka složený 260mm
Hmotnost 540g

Další z kategorie

Koncovka teleskopického obušku

140 Kč
Není dostupné
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.