Pražská prodejna je do odvolání ze zdravotních důvodů zavřena. 
Novinky 

Po delší odmlce nám dorazily mačety Condor.

Plynová pistole Umarex Walther P22 bicolor 9mm
Kód produktu: UMA039
4 790 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Plynová pistole Umarex Walther P22 bicolor cal. 9mm, vnitřní celkovová konstrukce pokrytá speciálním polymerem. Při výrobě zbraně jsou využity stejné technologie jako při výrobě ostrých modelů. Systém střelby je taktéž jako u ostré verze poloautomatický. Zbraň pracuje v režimu v single i double action a je vybavena pojistkou pro zajištění zbraně.


Plynové signální zbraně slouží pro aktivní využití i pro sběratelské účely. Například jsou vhodné jako startovací zbraně pro sport, signální zbraně pro horolezce, plachtaře, pro vystřelování světelných raket průměru 15mm na Silvestra atd...Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových či silnějších pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m.


Dle našeho názoru se jedná o jednu z nejlepších plynovek, kterou si můžete zakoupit. Pistole je neuvěřitelně skladná, lehká, vhodná ke každodennímu skrytému nošení. Zbraň je velice vhodná i pro ženy. Replika je k nerozeznání od originálu, je vyráběna v německu a při výrobě jsou použity stejné technologie jako u ostrých zbraních. Zbraň je 100% spolehlivá, skvěle sedí v dlania jejím nákupem rozhodně neprohloupíte. Pokud byste se náhodou rozhodli pro větší zbraň, můžeme doporučit model P99. Balení obsahuje: 


- Walther P22

- plastový kufřík

- zásobník

- nástavec na pyrotechniku

- čistící kartáček

- návod

- záruční list Parametry

VýrobceUmarex
Ráže info 9 mm
Barva nikl, černá
Délka 154 mm
Hmotnost 480 g
Mířidla Ano
Výška 120mm

Další z kategorie

Plynová pistole Atak Zoraki 918 9mm

2 590 Kč
Není dostupné

Plynová pistole Atak Zoraki 917 9mm

2 800 Kč
Není dostupné