Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)
Popis a parametry
Plynová pistole Umarex Walther P22Q černá 9mm
Plynová pistole…
4 990 Kč

Popis produktu

Plynová pistole Umarex Walther P22Q černá cal. 9mm je faceliftovaným provedením klasického modelu P22, které se může pochlubit novým provedením rukojeti a závěru zbraně. 


Vnitřní celkovová konstrukce pokrytá speciálním polymerem. Při výrobě zbraně jsou využity stejné technologie jako při výrobě ostrých modelů. Systém střelby je taktéž jako u ostré verze poloautomatický. Zbraň pracuje v režimu v single i double action a je vybavena pojistkou pro zajištění zbraně.


Plynové signální zbraně slouží pro aktivní využití i pro sběratelské účely. Například jsou vhodné jako startovací zbraně pro sport, signální zbraně pro horolezce, plachtaře, pro vystřelování světelných raket průměru 15mm na Silvestra atd...


Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových či silnějších pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m.Walther P22Q je díky svojí malé velikosti a nízké hmotnosti velice vhodná i pro ženy. Replika je k nerozeznání od originálu, je vyráběna v Německu a při výrobě jsou použity stejné technologie jako u ostrých zbraních. Zbraň je 100% spolehlivá, skvěle sedí v dlani a jejím nákupem rozhodně neprohloupíte. Pokud byste se náhodou rozhodli pro větší zbraň, můžeme doporučit model Walther P99. 


Balení obsahuje: 

- Walther P22Q

- plastový kufřík

- zásobník

- nástavec na pyrotechniku

- čistící kartáček

- návod

- záruční list 


 

Zobrazit celý popis

Parametry

Ráže 9 mm
Barva Černá
Délka 154 mm
Hmotnost 480 g
Mířidla Ano
Výška 120mm

Zobrazit všechny parametry

Související produkty

Naposledy prohlížené