DNES 21.9. je pražská prodejna otevřena od 14.30 do 17.30
Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)
Popis a parametry
Adaptér pro montáž telefonu na puškohled 38-48mm
Adaptér pro montáž…
1 490 Kč

Popis produktu

Adaptér pro montáž telefonu na puškohled o průměru okuláru 38-48mm. S tímto adaptérem můžete nahrávat a sdílet své střelecké a lovecké zážitky. Adaptér je vysoce kvalitní a lehký doplněk pro vaše lovecké a sportovní „dobrodružství“. Po montáži se adaptér chová jako nedílná část Vaší zbraně, nečiní problém při běžném pohybu. Adaptér může být použit i pro největší kalibry, byl testován na puškách až do ráže .50 BMG.

Sestavení Adapteru je poměrně rychlé a jednoduché. Nasazení na puškohled a doostření je dílem okamžiku. Demontáž a zpětné nasazení na puškohled trvá také chvilku. Pak už je to na Vás. Velmi snadno pořizujete videa a fotky přímo přes puškohled. Kvalita pořízených snímků a videí je pochopitelně závislá na kvalitě Vaší optiky a mobilu. Dodáváme jako komplet - adaptér pro puškohled + destička na umístění mobilu.

Discovery Optics je poměrně mladá značka, která vznikla v roce 2009. Původně se firma zabývala především vývojem a výrobou optických přístrojů, teleskopů, dálkoměrů, mířidel a optik pro mobilní telefony. Později se výrobci podařilo získat několik důležitých konstruktérů renomovaných výrobců optických zaměřovačů a začali vyrábět velmi kvalitní puškohledy za daleko přijatelnější cenu, než konkurence. Díky tomu, že Discovery nabízí vynikající zpracování, kvalitní skla a mechaniku za rozumnou cenu, si našli rychle cestu k zákazníkům po celém světě.

Zobrazit celý popis

Související produkty

Naposledy prohlížené