Pražská prodejna je do odvolání ze zdravotních důvodů zavřena. 
Novinky 

Nově jsme zařadili do nabídky Unique Alpine.

Střelecká trojnožka BOG Deathgrip Střelecká trojnožka BOG DeathgripStřelecká trojnožka BOG DeathgripStřelecká trojnožka BOG DeathgripStřelecká trojnožka BOG Deathgrip
  1. Střelecká trojnožka BOG Deathgrip
  2. Střelecká trojnožka BOG Deathgrip
  3. Střelecká trojnožka BOG Deathgrip
  4. Střelecká trojnožka BOG Deathgrip
  5. Střelecká trojnožka BOG Deathgrip
Kód produktu: BPG1099442
5 690 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Střelecká podpěra (tripod, trojnožka) Havoc od firmy Deathgrip. BOG Deathgrip umožňuje naprosto přesnou střelbu kdekoliv - v lese, na louce či na poli. Výška podpěry je nastavitelná od 18 do 150 cm. Nejlépe přednosti lovecké podpěry Deathgrip využijete v sedě, ať už přímo na zemi nebo na loveckém křesle. Naprosto hladké otáčení a naklánění zbraně umožňuje rychlé a přesné zacílení.

Hliníková trojnožka BOG DeathGrip je doplněna o moderní svěrku na zbraň, která pevně sevře Vaši zbraň, aniž by ji jakkoliv poškodila. Odolné hliníkové nohy nabízí vysokou stabilitu a lze je uzamykat na pozicích 20°, 40° a 85°. Patentovaná svěrka uchytí Vaši zbraň a uvolní Vaše ruce - pokud zrovna nechcete střílet, můžete vzít do ruky dalekohled a rozhlédnout se po okolí, či zkontrolovat zásahy v terči. Hlavu trojnožky lze otáčet o 360°, nabízí funkci náklonu 25° (pan, tilt) s aretací a nastavitelným odporem. Protiskluzové ovládací prvky zajišťují rychlejší zajištění a uvolnění. Hmotnost trojnožky je 3,6 kg.

Parametry

VýrobceBOG

Další z kategorie