Pražská prodejna otevřena Po-Pá od 11.00 do 17.00 hodin.
Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)
Popis a parametry
Vzduchová pistole Crosman P1 Full Auto 4,5mm
Vzduchová pistole…
4 990 Kč

Popis produktu

Vzduchová pistole Crosman P1 Full Auto ráže 4,5 mm je celokovovou replikou (hmotnost 1100 g) oblíbené pistole italského výrobce Beretta model 92 na ocelové BB broky. Pistole dokáže střílet v poloautomatickém i plně automatickém režimu s kadencí až 850 ran/min. Vystřelené bb broky dosahují úsťové rychlosti až 120 m/s. Součástí balení je i laserový zaměřovač.

O pohon pistole Crosman P1 Full Auto se stará klasická 12g CO2 bombička, která se vkládá do kovového zásobníku. Zásobník pojme 19 ocelových broků.

Blow-Back systém závěru umocňuje realistický vzhled při střelbě. Blow-Back navíc ulehčuje střelbu, natažením kohoutku po výstřelu. Double Action - kohoutek se nemusí natahovat pro rychlou střelbu Jedná se zbraň za vynikající cenu, která skvěle padne do ruky a působí reálným dojmem.

Princip systému CO2: jednorázová 12g bombička se vloží vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně. Jedna bombička vydrží cca 60-80 výstřelů v závislosti na modelu zbraně, okolní teplotě a rychlosti střelby. Bombičky jsou jednorázové, je nutné vystřílet a nenechávat je ve zbrani zbytečně pod tlakem.

Produkt je zařazen v kategoriích

Vzduchové pistole a revolvery CO2 pistole

Zobrazit celý popis

Parametry

Model P1 Full Auto
Pohon CO2
Ráže 4,5 mm
Střelivo ocelové BB broky
Délka 200 mm
Energie 3 J
Hmotnost 1100 g
Mířidla Ano
Montážní lišta Picatinny (weaver)
Materiál pažby Polymer
Režim střelby Full auto, Semi auto

Zobrazit všechny parametry

Související produkty

Naposledy prohlížené