Novinky 

Nově jsme zařadili do nabídky Unique Alpine.

Vzduchovka Brocock Commander XR HiLite cerakote 6,35mm Vzduchovka Brocock Commander XR HiLite cerakote 6,35mm
  1. Vzduchovka Brocock Commander XR HiLite cerakote 6,35mm
  2. Vzduchovka Brocock Commander XR HiLite cerakote 6,35mm
Kód produktu: BRC039
43 990 Kč až 4 měsíce

Přidat k porovnání

Popis

Taktická vzduchovka Brocock Commander HiLite XR v cerakote provedení s kevlarovou kartuší a sklopnou pažbou s pistolovým úchopem těží také ze vzájemné spolupráce (Daystate a Brocock). Brocock Commander HiLite XR má vylepšený patentovaný systém „Slingshot Hammer“, který zajišťuje lepší dávkování vzduchu a nižší spotřebu. Tento systém spolu s regulátorem tlaku nizozemského výrobce Huma a vylepšuje konzistenci střel vzduchovka je daleko přesnější jako konkurence.

Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 432mm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Spoušt vzduchovky nastavitelná a v přední části je umístěná pojistka. Přebíjení vzduchovky je pomocí boční páčky – Side Lever Action. Toto řešení nám přijde pohodlnější než u předchozí verze modelu Commander HR, který měl přebíjení pomocí přímotažného závěru. Montážní lišta pro puškohled, případně kolimátor je weaver, montážní lišta pro doplňky je také weaver a umístěná v přední části pažby pod kartuší. Vzduchovka je vybavená dvěma manometry. Jeden ukazuje tlak v kartuši a druhý tlak regulátoru. Sklopná pažba i pistolová rukojeť jsou plně kompatibilní s doplňky pro AR15.

Kevlarová kartuše, sklopná pažba typu AR15 zajištují nízkou hmotnost vzduchovky, která je jen 2,9 kg a kompaktní rozměry – délka vzduchovky je 64cm se sklopenou pažbou. Délka v rozloženém stavu je 103cm. Díky regulátoru Huma, systému „Slingshot Hammer“, který zajišťuje přesné dávkování vzduchu a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná a ve své cenové kategorii nemá konkurenci.

Ke vzduchovkám Brocock doporučujeme puškohledy Optisan, Discovery nebo Sightron, montáže BKL a jako střelivo samozřejmě diabolky H&N Sport.

Parametry

VýrobceBrocock
Model Commander XR HiLite
Pohon PCP
Ráže info 6,35 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení páčkou - Side Lever Action
Délka 1030 mm
Délka hlavně 432 mm
Energie 62 J
Hmotnost 2900 g
Kapacita zásobníku 10 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta Picatinny (weaver)
Objem kartuše info 480 cm3
Pažba Tactical
Materiál pažby Polymer
Maximální plnící tlak 230 BAR
Pojistka ano
Quickfill ano
Regulátor info Ano
Kategorie zbraně D

Další z kategorie

Vzduchovka Air Arms S400 Carbine 5,5mm

17 100 Kč
Až 3 měsíce

Vzduchovka SPA P12 5,5mm

9 990 Kč
Není dostupné