Novinky 

Dorazily nám novinky od Brococku například model Concept Lite nebo Bantam Mini. Dále vzduchovky Daystate a novinky od MTC a to modely SWAT prismatic 12x50 a SWAT Prismatic 10x30.

Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm
  1. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm
  2. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm
  3. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm
  4. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm
  5. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm
  6. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm
  7. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm
  8. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm
  9. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR 6,35mm
Kód produktu: BRC024
23 990 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Jakmile vzal Daystate pod svá křídla skomírajícího anglického výrobce Brocock, začal s ním sdílet všechny své technologie a posunul ho tak mezi špičku. Kdyby se tak nestalo, Brocock by už asi neexistoval a určitě by nevznikly modely jako Compatto, Bantam, Commander a Patagonia, což by byla určitě škoda.

Taktická vzduchovka Brocock Compatto Sniper HR v černém provedení s polymerovou  pažbou typu bullpup také těží ze vzájemné spolupráce obou výrobců (Daystate a Brocock). Díky této spolupráci je vzduchovka vybavená patentovaným systémem „Slingshot Hammer“, což je obdoba Harperova ventilu známého ze vzduchovek Daystate, který zajišťuje lepší dávkování vzduchu a nižší spotřebu. Tento systém spolu s regulátorem tlaku nizozemského výrobce Huma a vylepšuje konzistenci střel vzduchovka je daleko přesnější jako konkurence.

Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 457mm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Spoušt vzduchovky nastavitelná a v přední části je umístěná pojistka. Přebíjení vzduchovky je pomocí přímotažného závěru – Bolt Action. Montážní lišta pro puškohled, případně kolimátor je 11mm, montážní lišta weaver pro montáž doplňků, je umístěná v přední části pažby pod kartuší.

Syntetická pažba typu bullpup zajištuje nízkou hmotnost vzduchovky, která je jen 3,2 kg a kompaktní rozměry – délka vzduchovky je 86cm. Pažba má nastavitelnou gumovou botku. Díky regulátoru Huma, systému „Slingshot Hammer“, který zajišťuje přesné dávkování vzduchu a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná a ve své cenové kategorii nemá konkurenci.

Ke vzduchovkám Brocock doporučujeme puškohledy Optisan, Discovery nebo Sightron, montáže BKL a jako střelivo samozřejmě diabolky JSB Match Diabolo.

Parametry

VýrobceBrocock
Model Compatto Sniper HR
Ráže info 6,35 mm
Pohon PCP
Střelivo Diabolky
Délka 86 cm
Délka hlavně 457 mm
Hmotnost 3,2kg
Kapacita zásobníku 10 ran
Manometr Ano
Materiál pažby polymer
Mířidla Ne
Montážní lišta Weaver, 11 mm
Objem kartuše info 150cm3
Pažba Bullpup
Plnící tlak info 240BAR
Pojistka ano
Quickfill ano
Regulátor info Ano


Další z kategorie

Vzduchovka Ataman M2 Carbine 7,62mm

64 990 Kč 52 990 Kč
Na dotaz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.