Novinky 

Nemožné se stalo skutečností a dorazily nám vzduchovky Huben K1 modelový rok 2021 s kevlarovou kartuší.

Vzduchovka Brocock Concept XR 4,5mm Vzduchovka Brocock Concept XR 4,5mmVzduchovka Brocock Concept XR 4,5mmVzduchovka Brocock Concept XR 4,5mmVzduchovka Brocock Concept XR 4,5mm
  1. Vzduchovka Brocock Concept XR 4,5mm
  2. Vzduchovka Brocock Concept XR 4,5mm
  3. Vzduchovka Brocock Concept XR 4,5mm
  4. Vzduchovka Brocock Concept XR 4,5mm
  5. Vzduchovka Brocock Concept XR 4,5mm
Kód produktu: BRC049
34 990 Kč až 4 měsíce

Přidat k porovnání

Popis

Taktická vzduchovka Brocock Concept XR vychází z modelu Concept Lite od kterého se liší hlavně použitím přebíjecí páčky tzv. Side Lever Action. Vzduchovka Brocock Concept XR v černém provedení se sklopnou pažbou pažbou s pistolovým úchopem těží také ze vzájemné spolupráce (Daystate a Brocock). Brocock Concept XR má vylepšený patentovaný systém „Slingshot Hammer“, který zajišťuje lepší dávkování vzduchu a nižší spotřebu. Tento systém spolu s regulátorem tlaku nizozemského výrobce Huma a vylepšuje konzistenci střel vzduchovka je daleko přesnější jako konkurence.

Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 431mm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Spoušt vzduchovky nastavitelná a v přední části je umístěná pojistka. Přebíjení vzduchovky je pomocí boční páčky – Side Lever Action. Toto řešení nám přijde pohodlnější než u předchozí verze modelu Brocock Concept Lite, který měl přebíjení pomocí přímotažného závěru. Montážní lišta pro puškohled, případně kolimátor je weaver, montážní lišta pro doplňky je také weaver a umístěná v přední části pažby pod kartuší. Vzduchovka je vybavená dvěma manometry. Jeden ukazuje tlak v kartuši a druhý tlak regulátoru. Sklopná pažba i pistolová rukojeť jsou plně kompatibilní s doplňky pro AR15.

Použité materiály, sklopná pažba typu AR15 zajištují nízkou hmotnost vzduchovky, která je jen 2,9 kg a kompaktní rozměry – délka vzduchovky je 64cm se sklopenou pažbou. Délka v rozloženém stavu je 84cm. Díky regulátoru Huma, systému „Slingshot Hammer“, který zajišťuje přesné dávkování vzduchu a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná a ve své cenové kategorii nemá konkurenci.

Ke vzduchovkám Brocock doporučujeme puškohledy Optisan, Discovery nebo Sightron, montáže BKL a jako střelivo samozřejmě diabolky H&N Sport.

Parametry

VýrobceBrocock
Model Concept XR
Pohon PCP
Ráže info 4,5 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení páčkou - Side Lever Action
Délka 840 mm
Délka hlavně 432 mm
Hmotnost 2900 g
Kapacita zásobníku 10 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta Picatinny (weaver)
Objem kartuše info 150 cm3
Pažba Tactical
Materiál pažby Polymer
Maximální plnící tlak 230 BAR
Pojistka ano
Quickfill ano
Regulátor info Ano

Další z kategorie

Vzduchovka Daystate Huntsman Revere 4,5mm

32 990 Kč
Až 2 měsíce

Vzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mm

6 990 Kč
Není dostupné

Vzduchovka Kalibrgun Cricket Standart PLB 4,5mm

32 990 Kč
5 pracovních dní