Novinky 

Naskladnili jsme velkou zásilku moderátorů Huggett.

Vzduchovka Brocock XR Sniper HR HiLite laminate 4,5mm Vzduchovka Brocock XR Sniper HR HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Brocock XR Sniper HR HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Brocock XR Sniper HR HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Brocock XR Sniper HR HiLite laminate 4,5mm
  1. Vzduchovka Brocock XR Sniper HR HiLite laminate 4,5mm
  2. Vzduchovka Brocock XR Sniper HR HiLite laminate 4,5mm
  3. Vzduchovka Brocock XR Sniper HR HiLite laminate 4,5mm
  4. Vzduchovka Brocock XR Sniper HR HiLite laminate 4,5mm
  5. Vzduchovka Brocock XR Sniper HR HiLite laminate 4,5mm
Kód produktu: BRC040
39 990 Kč až 2 měsíce

Přidat k porovnání

Popis

Taktická vzduchovka Brocock XR Sniper HR vychází z modelu Bantam od kterého se liší hlavně použitím přebíjecí páčky tzv. Side Lever Action. Vzduchovka XR Sniper HR v laminátovém provedení s kevlarovou kartuší a laminátovou pažbou typu bullpup těží ze vzájemné spolupráce obou výrobců (Daystate a Brocock) nejvíce. Brocock XR Sniper HR má vylepšený patentovaný systém „Slingshot Hammer“, který zajišťuje lepší dávkování vzduchu a nižší spotřebu. Tento systém spolu s regulátorem tlaku nizozemského výrobce Huma a vylepšuje konzistenci střel vzduchovka je daleko přesnější jako konkurence.

Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 432mm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Spoušt vzduchovky nastavitelná a v přední části je umístěná pojistka. Přebíjení vzduchovky je pomocí boční páčky – Side Lever Action. Toto řešení nám přijde pohodlnější než u předchozí verze modelu Brocock Bantam, který měl přebíjení pomocí přímotažného závěru. Montážní lišta pro puškohled, případně kolimátor je 11mm, montážní lišta weaver je umístěná v přední části pažby pod kartuší. Vzduchovka je vybavená dvěma manometry. Jeden ukazuje tlak v kartuši a druhý tlak regulátoru. Nastavitelná lícnice z příjemného a nestudeného materiálu a nastavitelná botka se přizpůsobí každému střelci.

Kevlarová kartuše, laminátová pažba typu bullpup zajištují nízkou hmotnost vzduchovky, která je jen 2,9 kg a kompaktní rozměry – délka vzduchovky je 88cm. Díky regulátoru Huma, systému „Slingshot Hammer“, který zajišťuje přesné dávkování vzduchu a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná a ve své cenové kategorii nemá konkurenci.

Ke vzduchovkám Brocock doporučujeme puškohledy Optisan, Discovery nebo Sightron, montáže BKL a jako střelivo samozřejmě diabolky H&N Sport.

 

Parametry

VýrobceBrocock
Model XR Sniper HR HiLite
Pohon PCP
Ráže info 4,5 mm
Střelivo Diabolky
Délka 880 mm
Délka hlavně 432 mm
Hmotnost 2900 g
Kapacita zásobníku 10 ran
Manometr Ano
Materiál pažby laminát
Mířidla Ne
Montážní lišta Weaver, 11 mm
Objem kartuše info 480 cm3
Pažba Bullpup
Maximální plnící tlak 230 BAR
Pojistka ano
Quickfill Ano
Regulátor info Ano


Další z kategorie

Vzduchovka AirMaks Arms Caiman wood black 5,5mm

36 400 Kč
5 pracovních dní

Vzduchovka Air Arms S510 4,5mm

20 500 Kč
5 pracovních dní
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.