Pražská prodejna je do odvolání ze zdravotních důvodů zavřena. 
Novinky 

Nemožné se stalo skutečností a dorazily nám vzduchovky Huben K1 modelový rok 2021.

Vzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite laminate 5,5mm Vzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite laminate 5,5mmVzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite laminate 5,5mmVzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite laminate 5,5mmVzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite laminate 5,5mm
  1. Vzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite laminate 5,5mm
  2. Vzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite laminate 5,5mm
  3. Vzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite laminate 5,5mm
  4. Vzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite laminate 5,5mm
  5. Vzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite laminate 5,5mm
Kód produktu: BRC044
47 990 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Taktická vzduchovka Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite Laminate vychází z modelu Bantam od kterého se liší hlavně použitím přebíjecí páčky tzv. Side Lever Action.

Brocock XR Sniper HR Magnum HiLite v laminátovém provedení s kevlarovou kartuší a laminátovou pažbou typu bullpup těží ze vzájemné spolupráce obou výrobců (Daystate a Brocock) nejvíce. Brocock XR Sniper HR Magnum má vylepšený patentovaný systém „Slingshot Hammer“, který zajišťuje lepší dávkování vzduchu a nižší spotřebu. Tento systém spolu s regulátorem tlaku nizozemského výrobce Huma a vylepšuje konzistenci střel vzduchovka je daleko přesnější jako konkurence.

Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 600mm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Spoušt vzduchovky nastavitelná a v přední části je umístěná pojistka. Přebíjení vzduchovky je pomocí boční páčky – Side Lever Action. Toto řešení nám přijde pohodlnější než u předchozí verze modelu Brocock Bantam, který měl přebíjení pomocí přímotažného závěru. Montážní lišta pro puškohled, případně kolimátor je weaver, montážní lišta pro doplňky je také weaver je umístěná v přední části pažby pod kartuší. Vzduchovka je vybavená dvěma manometry. Jeden ukazuje tlak v kartuši a druhý tlak regulátoru. Nastavitelná lícnice z příjemného a nestudeného materiálu a nastavitelná botka se přizpůsobí každému střelci.

Kevlarová kartuše, kevlarová pažba typu bullpup zajištují nízkou hmotnost vzduchovky, která je jen 3,3 kg a kompaktní rozměry – délka vzduchovky je 102cm. Díky regulátoru Huma, systému „Slingshot Hammer“, který zajišťuje přesné dávkování vzduchu a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná a ve své cenové kategorii nemá konkurenci.

Ke vzduchovkám Brocock doporučujeme puškohledy Optisan, Discovery nebo Sightron, montáže BKL a jako střelivo samozřejmě diabolky H&N Sport.

Parametry

VýrobceBrocock
Model XR Sniper HR Magnum HiLite laminate
Pohon PCP
Ráže info 5,5 mm
Přebíjení páčkou - Side Lever Action
Délka 1020 mm
Délka hlavně 600 mm
Hmotnost 3300 g
Kapacita zásobníku 10 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta Picatinny (weaver)
Objem kartuše info 480 cm3
Pažba Bullpup
Materiál pažby Laminát
Maximální plnící tlak 230 BAR
Pojistka ano
Quickfill Ano
Regulátor info Ano

Další z kategorie

Vzduchovka Daystate Huntsman Revere 5,5mm

38 000 Kč
Až 4 měsíce

Vzduchovka Air Arms S410 Carbine ořech 5,5mm

21 500 Kč
Až 3 měsíce