Novinky 

Naskladnili jsme velkou zásilku moderátorů Huggett.

Vzduchovka Daystate Huntsman Regal 4,5mm Vzduchovka Daystate Huntsman Regal 4,5mm
  1. Vzduchovka Daystate Huntsman Regal 4,5mm
  2. Vzduchovka Daystate Huntsman Regal 4,5mm
Kód produktu: DAY028
25 990 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Vzduchovka Daystate Huntsman Regal už se nevyrábí a byla nahrazena novým modelem Daystate Huntsman Regal HR 4,5mm.

Špičková vzduchovka Daystate Huntsman Regal 4,5mm, která vychází z velmi oblíbeného modelu Daystate Huntsman Classic. Oproti předchozímu modelu nabídne Daystate Huntsman Regal vylepšený Harperuv ventil, který je nyní z titanu a zajišťuje tak ještě lepší konzistenci a nižší spotřebu. Ořechová pažba typu Monte Carlo od italského výrobce Minelli, která už původního modelu byla dokonalá, byla ještě upravena a odlehčena. Dále nový model Huntsman Regal nabídne větší a jednodušeji demontovatelnou kartuši, pro snadnější servisování vzduchovky.

Daystate Huntsman byl průkopník v technologii PCP, který odstartoval výrobu větrovek. Vzduchovka je vyrobena s anglickou precizností a hlaveň o délce 430mm Lothar-Walther. Ořechová pažba typu Monte Carlo od  italského výrobce Minelli je malé umělecké dílo a slučuje v sobě klasické linie s moderním zpracováním. Pažba je v provedení pro praváka. Dvoustupňová stavitelná spoušť, 95 ran na jedno naplnění kartuše. Plnění kartuše je pomocí Quickfill konektoru, který je součástí balení. Puškohled není součástí balení.

Větrovka Daystate Huntsman Regal je to nejmodernější, co nabízí současná produkce v oblasti klasických mechanických větrovek. Protože vzduch z kontejneru je dávkován absolutně přesně, výkonová křivka nevykazuje zaznamenatelné výkyvy. Díky tomuto systému je větrovka Daystate Huntsman Regal extrémně přesná (v závislosti na kvalitě použitých střel) a dává možnost vystřelit z jednoho zásobníku téměř neuvěřitelný počet střel.

Na přání je možno dodat rovněž větrovku Daystate Huntsman Regal s levým provedením pažbení i systému. Ke vzduchovkám Daystate výrobce doporučuje puškohledy Optisan nebo Sightron, montáže BKL a samozřejmě diabolky JSB Match Diabolo.

Čtenáři Airgun Shooter Magazine zvolili Daystate Huntsman Regal jako nejlepší vzduchovku roku 2013. 
 
Balení obsahuje:

- vzduchovku Daystate Huntsman Regal cal. 4,5mm
- 1ks zásobník
- Quickfill konektor

Parametry

VýrobceDaystate
Model Huntsman Regal
Pohon PCP
Ráže info 4,5 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení přímotažný závěr - Bolt Action
Délka 928 mm
Délka hlavně 430 mm
Energie 16 J
Hmotnost 2700 g
Kapacita zásobníku 10 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta 11 mm
Objem kartuše info 132 cm3
Pažba Monte Carlo
Materiál pažby Ořech
Maximální plnící tlak 230 BAR
Pojistka ano
Quickfill ano
Regulátor info Ne

Další z kategorie

Vzduchovka Air Arms S400 Classic ořech 4,5mm

17 500 Kč
Až 3 měsíce