Novinky 

Naskladnili jsme velkou zásilku moderátorů Huggett.

Vzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mm Vzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mmVzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mmVzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mmVzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mmVzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mm
  1. Vzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mm
  2. Vzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mm
  3. Vzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mm
  4. Vzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mm
  5. Vzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mm
  6. Vzduchovka Daystate Huntsman Regal HR 4,5mm
Kód produktu: DAY065
29 990 Kč až 2 měsíce

Přidat k porovnání

Popis

Vzduchovka Daystate Huntsman Regal HR (Huma regulated) je nový model pro rok 2018, který je už vybavený regulátorem Huma.

Daystate Huntsman Regal HR má vylepšený Harperuv ventil, který je nyní z titanu a zajišťuje tak ještě lepší konzistenci a nižší spotřebu vzduchu. Dále je vzduchovka vybavena dvěma manometry, jeden ukazuje tlak v kartuši a druhý tlak regulátoru. Dále nový model Huntsman Regal nabídne větší a jednodušeji demontovatelnou kartuši, pro snadnější servisování vzduchovky.

Vzduchovka je vyrobena s anglickou precizností. Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 43cm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Ořechová pažba typu Monte Carlo od italského výrobce Minelli, která už původního modelu byla dokonalá, byla ještě upravena a odlehčena Pažba je v provedení pro praváka.  Plnění kartuše je pomocí Quickfill konektoru, který je součástí balení.

Větrovka Daystate Huntsman Regal HR  je to nejmodernější, co nabízí současná produkce v oblasti klasických mechanických větrovek. Protože vzduch z kontejneru je dávkován absolutně přesně, výkonová křivka nevykazuje zaznamenatelné výkyvy. Díky tomuto systému je větrovka Daystate Huntsman Regal XL extrémně přesná (v závislosti na kvalitě použitých střel) a dává možnost vystřelit z jednoho zásobníku téměř neuvěřitelný počet střel.

Díky Huma regulátoru, který zajišťuje konzistentnost jednotlivých výstřelů a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná. Daystate, který je  vynálezcem PCP vzduchovek a průkopníkem této technologie už přes 40let, ukázal všem ostatním výrobcům opět záda.

Na přání je možno dodat rovněž větrovku Daystate Huntsman Regal HR s levým provedením pažby a nabíjení. Ke vzduchovkám Daystate doporučujeme puškohledy Optisan, Discovery nebo Sightron, montáže BKL a jako střelivo samozřejmě diabolky JSB Match Diabolo.

Čtenáři Airgun Shooter Magazine zvolili Daystate Huntsman Regal jako nejlepší vzduchovku roku 2013.

 
 
Balení obsahuje:

- vzduchovku Daystate Huntsman Regal HR cal. 4,5mm
- 1ks zásobník
- Quickfill konektor

Parametry

VýrobceDaystate
Model Huntsman Regal
Pohon PCP
Ráže info 4,5 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení přímotažný závěr - Bolt Action
Délka 928 mm
Délka hlavně 430 mm
Energie 16J
Hmotnost 2700 g
Kapacita zásobníku 10 ran
Manometr Ano
Materiál pažby ořechové dřevo
Mířidla Ne
Montážní lišta 11 mm
Objem kartuše info 132 cm3
Pažba Monte Carlo
Maximální plnící tlak 230 BAR
Pojistka ano
Quickfill ano
Regulátor info Ano

Další z kategorie

Vzduchovka Air Arms S400 Carbine ořech 5,5mm

16 900 Kč
5 pracovních dní

Vzduchovka Daystate Wolverine2 B 5,5mm

41 990 Kč
Až 2 měsíce
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.