Novinky 

Naskladnili jsme velkou zásilku moderátorů Huggett.

Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mmVzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mmVzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mmVzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mmVzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mmVzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mmVzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mmVzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mmVzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
  1. Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
  2. Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
  3. Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
  4. Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
  5. Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
  6. Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
  7. Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
  8. Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
  9. Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
  10. Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm
Kód produktu: CRO141
5 490 Kč až 2 měsíce

Přidat k porovnání

Popis

Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full-Auto 4,5mm je jedna z mála pušek, která umí střílet jak jednotlivě tak i dávkou. Provoz zbraně zajištují dvě 12g CO2 bombičky. Jako střelivo využívá ocelové BB broky. Crosman DPMS je licencovaná puška, která vychází z velmi známého modelu M4. Díky nastaveitelné pažbě je vhodná pro malé i velké střelce. Celokovové vnitřní ústrojí ve spojení s odolným polymerem dávají dohromady velmi dobrý pocit z této zbraně.

Nad spouští na tělě zbraně se nachází přepínač režimu střelby včetně manuální pojistky proti výstřelu. Předpažbí je umístěno na klasické weaver liště, které se však dá nastavit dle potřeby střelce. Samozřejmostí jsou weaver lišty z bočních stran, vhodné pro uchycení doplňků. Ústí hlavně je na závit a v balení je zakončeno masivní krytkou. Puška disponuje pevnými mířidli, která jsou sklopná a pohyblivá dle potřeby. Hledí je nastavitelné s možností výběru redukce pro přesnější míření. Pokud chcete využít kolimátor nebo puškohled, tak jistě oceníte horní weaver lištu. Zásobník pojme 25ocelových BB broků a k jeho plnění slouží pribalená rychloplnička.

Parametry

VýrobceCrosman
Mířidla Ano
Pažba Tactical

Další z kategorie

Vzduchovka Crosman Comrade AK 4,5mm

2 490 Kč
Není dostupné

Vzduchovka SPA CR600W 4,5mm

3 990 Kč
2 týdny

Vzduchovka Crosman Wildfire 4,5mm

4 990 Kč 3 990 Kč
Není dostupné