Novinky 

Dorazily nám novinky od Brococku například model Concept Lite nebo Bantam Mini. Dále vzduchovky Daystate a novinky od MTC a to modely SWAT prismatic 12x50 a SWAT Prismatic 10x30.

Vzduchovka Crosman Marlin Cowboy 4,5mm Vzduchovka Crosman Marlin Cowboy 4,5mmVzduchovka Crosman Marlin Cowboy 4,5mmVzduchovka Crosman Marlin Cowboy 4,5mmVzduchovka Crosman Marlin Cowboy 4,5mm
  1. Vzduchovka Crosman Marlin Cowboy 4,5mm
  2. Vzduchovka Crosman Marlin Cowboy 4,5mm
  3. Vzduchovka Crosman Marlin Cowboy 4,5mm
  4. Vzduchovka Crosman Marlin Cowboy 4,5mm
  5. Vzduchovka Crosman Marlin Cowboy 4,5mm
Kód produktu: CRO045
1 290 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Vzduchovka Crosman Marlin Cowboy cal. 4,5mm je ideální pro všechny milovníky divokého západu a westernového stylu. Konstrukce je celokovová s dřevěnou pažbou.

Typ použitého střeliva jsou pouze ocelové BB broky 4,5mm. BB broky se plní do zásobníku v přední části hlavně, kapacita rezervoáru je cca. 700 BB broků. Nabíjení je prováděno pomocí natažení přebíjecí páky u spouště. Vzduchovka je vybavena pojistkou pro zajištění proti výstřelu, pevnou muškou a stavitelným hledím. 

Crosman Marlin Cowboy je povedená replika winchestrovky v kovové provedení s dřevěnou pažbou, což je v této cenové kategorii ojedinělé. Vynikající je taktéž velká kapacita zásobníku na BB broky. Vzduchovka se pohodlně drží a je jak dělaná pro zábavnou střelbu do plechovek.

Jelikož se jedná o pružinovou vzduchovku, není natažení páky tak jednoduché a je tak potřeba najít najít ten správný grif. Za tuto cenu, je to pecka pro milovníky starého divokého západu.

Vzduchovka Crosman Marlin Cowboy je nejprodávanějsí vzduchovkou v naší nabídce :-)

 

 

Parametry

VýrobceCrosman
Ráže info 4,5 mm
Pohon Pružina
Střelivo ocelové BB broky
Délka 90.2 cm
Délka hlavně 290 mm
Energie 2,5J
Hmotnost 1247g
Kapacita rezervoáru 700ran
Mířidla Ano
Montážní lišta Ne
Úsťová rychlost 120m/s

Další z kategorie

Vzduchovka Crosman Fire NP 4,5mm

3 990 Kč
Není dostupné

Vzduchovka Norica Black Eagle 4,5mm

6 390 Kč
Není dostupné
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.