Novinky 

Jak postupně naskladňujeme zboží za nižší dolar, tak snižujeme ceny produktů, jako první Harris a Optisan.

Dvoudílná nízká montáž BKL 304MB 11mm prstenec 30mm Dvoudílná nízká montáž BKL 304MB 11mm prstenec 30mm
  1. Dvoudílná nízká montáž BKL 304MB 11mm prstenec 30mm
  2. Dvoudílná nízká montáž BKL 304MB 11mm prstenec 30mm
Kód produktu: BKL-304-MB
1 790 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Dvoudílná nízká montáž BKL 304MB 11mm prstenec 30mm od špičkového amerického výrobce BKL vyrobená z kvalitního tvrzeného duralu. Montáž je pro lištu 11mm pro puškohledy o průměru tubusu 30mm. Výška od lišty k hraně prstence je 17,3mm. Balení obsahuje dva kusy.

Americký výrobce BKL Technologies započal produkci svých montáží v roce 1998 a v současnosti patří montáže výrobce BKL mezi světovou špičku a jsou vyhledávány sportovními střelci, kteří se nadále podílejí na jejich zlepšování. Hlavní předností montáží BKL je díky jejich konstrukci dokonalá souosost. Při utahování se stahují obě strany upínacího mechanismu současně, montáž je vždy usazená na středu rybiny a tím pádem je i optika ve středu zbraně. Mezi další nesporné kvality patří pevné upnutí, nízká hmotnost, dokonalý a dobře promyšlený design.

S montáží BKL zapomente na problémy s nastavováním puškohledu a jsou určené i pro zbraně s velkým zpětným rázem. Většina světových výrobců zbraní (Anschutz, Beeman, Benjamin, BSA, CZ, Crosman, Daystate, Diana, Gamo, Marlin, Remington, Savage, Suhl a Webley) přímo doporučuje na svoje zbraně montáže BKL.

 

Parametry

VýrobceBKL
Typ montáže dvoudílná
Materiál montáže dural
Barva Černá
Hmotnost 140g
Materiál dural
Montážní lišta 11 mm
Průměr objektivu 30mm
Průměr tubusu 30mm
Výška 17,3mm

Další z kategorie