Z důvodu stěhování brněnské prodejny na novou adresu dochází ke zdržení expedice objednávek.
Děkujeme za pochopení.
Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Doprava a platba

Vážení zákazníci,

z ekonomických důvodů je minimální hodnota objednávky je 500,- Kč. V případě osobního odběru, není minimální výše objednávky stanovena. Poštovné v případě objednávky do 500,- Kč činí 139,- Kč včetně DPH.

Pokud Váš nákup přesáhne částku 5000Kč máte poštovné zdarma. Na výběr máte z těchto možností dopravy:


Česká Pošta

Zboží zasíláme jako balík do ruky a je účtováno poštovné ve výši 99 Kč včetně DPH při platbě převodem a 149 Kč včetně DPH při zaslání na dobírku.
Nebo můžeme zásilku zaslat jako balík na poštu a je účtováno poštovné ve výši 89 Kč včetně DPH při platbě převodem a 139 Kč včetně DPH při zaslání na dobírku.

Česká pošta doručuje zásilku zákazníkovi domů. Pokud není zákazník zastižen, tak ponechá ve schránce písemné oznámení o uložení zásilky na místní poště, kde je zásilka uložena po dobu 7 pracovních dnů.

DPD

Nabízíme taktéž možnost zaslat zboží kurýrní službou DPD a je účtováno poštovné 89 Kč včetně DPH při platbě převodem a 139 Kč včetně DPH při zaslání na dobírku.

Přepravní společnost volá zákazníkovi a domlouvá si s ním termín a místo doručení zásilky. Pokud se zásilku nepodaří doručit, tak je uložena na depu 3 pracovní dny.

 

Objednávky na Slovensko neexpedujeme, ale samozrejme aj zákazníci zo Slovenska majú možnosť si u nás objednať tovar a to v našom obchode pre slovenských zákazníkov gunzone.sk Magyar vásárlóink az gunzone.hu oldalon tudnak rendelni webáruházunkból.