Vzduchová pistole Artemis CP2 Camo (SnowPeak, SPA CP2) vychází z oblíbeného modelu CP1 a CP1-M. Pistole CP2 využívá k pohonu 12 g CO2 bombičky, na kterou pistole při běžné pokojové teplotě vystřílí 30 – 40 ran. Pistole má velice kvalitní dílenské zpracování, ergonomicky tvarovanou rukojeť určenou jak pro praváka, tak i pro leváka. Nabíjecí páčka je na levé straně a proto není nutné při střelbě pravou rukou přendávat do druhé ruky.
Pistole je vybavena pevnou muškou a na liště 11 mm osazenými výškově i stranově stavitelnými mířidly. Mířidla lze sundat a na lištu nasadit například kolimátor.
Součástí balení jsou i dva zásobníky a vložka pro jednoranné nabíjení. Dále je v balení přídavná pažba, delší hlaveň a moderátor hluku.
Délka pistole je 360 mm, s přídavnou pažbou a delší hlavní je 870 mm. Délka hlavně v krátkém provedení je 210 mm, v dlouhém provedení 450 mm. Hmotnost pistole v krátkém provedení je 933 g a v dlouhém provedení 1522 g.
Námi naměřené výkony jednotlivých modelů:
4,5 mm s krátkou hlavní 6 J 4,5 mm s dlouhou hlavní 9 J 5,5 mm s krátkou hlavní 8 J 5,5 mm s dlouhou hlavní 11 J
Jedná se o orientační údaje závislé na okolní teplotě a použitém střelivu.