Pražská prodejna je do odvolání ze zdravotních důvodů zavřena. 
Novinky 

Nově jsme zařadili do nabídky Unique Alpine.

Set mířidel XS Sight Ruger LCR Standard Dot Tritium zelená Set mířidel XS Sight Ruger LCR Standard Dot Tritium zelenáSet mířidel XS Sight Ruger LCR Standard Dot Tritium zelená
  1. Set mířidel XS Sight Ruger LCR Standard Dot Tritium zelená
  2. Set mířidel XS Sight Ruger LCR Standard Dot Tritium zelená
  3. Set mířidel XS Sight Ruger LCR Standard Dot Tritium zelená
Kód produktu: XSS025
2 490 Kč 4 týdny

Přidat k porovnání

Popis

Mířidla XS Sights jsou vhodná pro modely revolverů Ruger: LCR .38 Special, .357 Magnum

Mířidla XS Sights Night Sights jsou obranná tritiová mířidla určená k vylepšení vaší EDC pistole. Přední muška používá reflexní oranžový bod, který odráží okolní světlo pro zvýšení viditelnosti při slabém osvětlení. Mířidla jsou navrženy tak, aby byla velká a dobře viditelná; to pomáhá vyřešit mnoho zdravotních problémů, od stárnutí očí až po zhoršující se zrak. Při většině přestřelek se oběť a útočník pohybují a oběť je tak může být zaměřena na hrozbu. Noční mířidla jsou velká, jasná a snadno viditelná ve dne i v noci!

Koncept expresních mířidel má svůj počátek u formy XS Sights před více než 25 lety. Zakladatelé firmy chtěli zkonstruovat zaměřovací systém připravený pro obranné situace, který by byl velký a snadno viditelný. Po vzoru afrických mířidel pro lov velké zvěře jsou expresní mířidla navrženy tak, aby vám poskytnuly jasně viditelné a v obrané situaci přesný obraz mířidel ve chvíli kdy se počítají sekundy.

Mířidla jsou vyráběna CNC obráběním z masivní ocelové tyče. Tritium pro mířidla XS Sights je navrženo, opracováno a vloženo do mířidel tak, aby mířidla dosahovaly nejvyšší možné kvality. Firmy XS Sights je malý rodinný podnik druhé generace se sídlem ve Fort Worth v Texasu.

- Přední muška podsvícená tritiem
- Vysoce kontrastní zelená muška
- Odolná CNC obráběná ocel
- Hardware pro instalaci
- Vhodné pro standardní pouzdra

Vyrobeno v U.S.A.

Parametry

VýrobceXS Sight
Pro model Ruger GP100, Ruger ostatní

Další z kategorie

Sada 2ks vrutů do pažby Uncle Mikes

130 Kč
Není dostupné