Z důvodu stěhování brněnské prodejny na novou adresu dochází ke zdržení expedice objednávek.
Děkujeme za pochopení.
Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Praha

K Žižkovu 97/5
Praha, 19000

Po-Pá 11:00 - 17:00
So-Ne Zavřeno
01. 05. 2024 Zavřeno
08. 05. 2024 Zavřeno

Otevřeno pondělí až pátek od 11:00 - 17:00 hod.

Prodejna zbraní a příslušenství v Praze.

Již 13 let jsme profesionálové přes volně prodejné zbraně a veškeré příslušenství. Naše dlouholeté zkušenosti, z nás dělají špičku v oblasti lovu, outdooru, hobby a sportovní střelby. Zajišťujeme nejen velkoobchodní a maloobchodní prodej, ale i odbornou konzultaci a servis. Mimo klasických značek nabízíme i méně známé prémiové kousky. K tomu jsme nově přidali i zbraně na zbrojní průkaz.

Sortiment, který nabízíme, zahrnuje vzduchovky, vzduchové pistole, plynové pistole, zbraně pro držitele zbrojního průkazu, nože, mačety, sekery, luky a kuše. Jsme hrdí na to, že nabízíme nejen produkty od klasických značek, ale také méně známé prémiové kousky, které ocení náročnější zákazníci.

Kromě zbraní nabízíme také širokou škálu optiky, včetně puškohledů, dalekohledů, nočního vidění a termovize. Můžete si být jisti, že u nás najdete nejlepší vybavení pro vaše lovecké a střelecké potřeby. V naší prodejně najdete také různé druhy střeliva, včetně nábojů a diabolek, abyste mohli trénovat a střílet s vašimi zbraněmi.

Velmi široká je také naše nabídka příslušenství. Máme pažby, pažbičky, střelky, náhradní díly a vše, co potřebujete k údržbě vašich zbraní. Navíc nabízíme také CO2 a PCP příslušenství, abyste mohli své vzduchovky využívat naplno.

Přijďte si za námi pro odbornou radu a pokec se stejnými nadšenci, jako jste vy.

Navigovat do prodejny
Praha

Kde nás najdete