Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Doprava zdarma Sleva -6%

Vzduchová pistole Artemis PP700S-A 5,5mm

Na dotaz
6 190 Kč Původní cena
5 790 Kč 4 785 Kč bez DPH
Sleva -6%
Ušetříte 400 Kč
Kód produktu: SPA036
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Vzduchová pistole Artemis PP700S-A 5,5mm
Vzduchová pistole…
5 790 Kč

Popis produktu

Jednoranná vzduchová (PCP) pistole Artemis (SnowPeak, SPA) PP700S-A vychází z modelu Artemis PP700. Pohon pistole zajišťuje stlačený vzduch v kartuši o objemu 67 cm3, který vystačí na cca 20 ran v rozsahu tlaku 200 – 100 bar. Maximální plnící tlak je 200 bar a je zobrazen na manometru v přední části kartuše pistole. Pistole je vybavená mířidly, pevnou muškou a nastavitelným hledím. Počítá se zde také s použitím optiky či kolimátoru a proto je pistole vybavena montážní lištou 11 mm.

Chromovaná spoušť pistole je SA (single action), je nastavitelná a chráněná lučíkem z hliníku. V samotném lučíku se nachází otvor, kterým se nastavuje na spoušťovém jazýčku délka chodu spouště. Po sejmutí rukojeti je možno nastavit bicí pružinu, otvorem z přední vnitřní strany lučíku pak v určitém rozmezí i tlak regulátoru. Výhodou tohoto modelu je, že má regulátor již zabudován.

Jedná se o jednoranný model, proto je třeba pootočit blok nabíjecí klapky doprava a do odkryté komory vložit diabolku. Po zavření klapky je nutno pro výstřel natáhnout kohout. Hlaveň pistole je drážkovaná a je to tzv. shrouded barrel (samotná hlaveň je obalená ještě vnějším pláštěm). Hlaveň má délku 235 mm je zakončená závitem s našroubovanou koncovkou. Po demontáži této koncovky je možné pomocí adaptéru opatřit pistoli tlumičem nebo moderátorem.

Pro plnění slouží quickfill pin o průměru 7 mm, plnící pin není opatřen závitem, k propojení s plnící hadicí je tedy potřeba dokoupit ještě rychlospojku.

Pažbičky jsou z černého odolného polymeru, jsou ergonomicky tvarované a jsou vhodné jak pro praváka, tak pro leváka. Zpracování pistole je na velmi dobré úrovni. Celková délka pistole je 366 mm a hmotnost činí 1100 g.

Produkt je zařazen v kategoriích

Zbraně Vzduchovky Vzduchovky PCP Vzduchové pistole a revolvery PCP Pistole

Zobrazit celý popis

Parametry

Model PP700S-A
Pohon PCP
Ráže 5,5 mm
Přebíjení přímotažný závěr - Bolt Action
Délka 370 mm
Délka hlavně 235 mm
Energie 21 J
Hmotnost 1100 g
Kapacita zásobníku 1 rana
Manometr Ano
Mířidla Ano
Montážní lišta 11 mm
Objem kartuše 67 cm3
Materiál pažby Polymer
Maximální plnící tlak 200 BAR
Quickfill Ano
Regulátor Ano
Kategorie zbraně D

Zobrazit všechny parametry

Související produkty