Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Kel-Tec RDB Survival

Až 3 měsíce
42 990 Kč 35 529 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: KET016
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry Příslušenství(2)
Kel-Tec RDB Survival
Kel-Tec RDB Survival
42 990 Kč

Popis produktu

KEL-TEC je výrobce vysoce inovativních a spolehlivých střelných zbraní se sídlem na Floridě v U.S.A. KEL-TEC je jedním z předních výrobců střelných zbraní v USA a jedním z největších výrobců zbraní na světě. Zakladatel firmy George Kellgren založil svou společnost v roce 1991 v Cocoa na Floridě. Každá střelná zbraň vyrobená od toho dne byla navržena Georgem podle hlavního principu společnosti KEL-TEC. Tímto principem je že všechny stroje vyrobené společností KEL-TEC by měly být inovativní ve svém designu a vzrušující při použití. George Kellgren díky své vášni a oddanosti vytváření inovativních střelných zbraní mu bylo umožněno dosáhnout amerického snu. Úspěch společnosti KEL-TEC lze přičíst jedinečnost při vytváření originálních zbraní, které se vždy zapíší do představ nadšenců střelných zbraní. Od průkopnického stylu ručních zbraní se skrytým nošením až po vytváření špičkových bullpup pušek a brokovnic KEL-TEC tvrdě pracuje na vytváření kvalitních střelných zbraní pro naše zákazníky.

RDB™ Survival
RDB znamená Rifle Downward-ejecting Bullpup. Tato varianta je originální a je vybavena předpažbím Zytel odolným proti nárazu s vestavěnou lištou ve stylu Picatinny 22 mm na spodní straně pro montáž příslušenství. Stejně jako všechny varianty RDB je zcela oboustranný, přesný a kompaktní. Řada RDB používá standardní zásobníky pro AR-15.

Jedná se o nejmenší a nejlehčí v řadě RDB. RDB Survival byl navržen pro všechny lidi, kteří chtějí sílu standardní pušky ve velmi kompaktním a lehkém balení, aniž by se vzdali rychlosti střely. Tato varianta se vyznačuje 16" lehkou hlavní, sklopnými mířidly a nastavitelnou pažbou.

Jako žádný obyčejný bullpup i řada pušek RDB redefinuje celou platformu. V žádném jiném designu jste nikdy nezažili rovnováhu nebo spoušť, jako je tato. RDB je zcela oboustranná díky patentovanému vyhazování dolů, umístění záchytu zásobníku, intuitivní bezpečnosti a otočné rukojeti táhla závěru. Série bullpupů RDB přináší balistickou výhodu s ráží 5,56/.223 ve velmi kompaktním balení, se kterým snadno manipuluje téměř každý i v menším prostoru.

Vyhazování nábojnic směrem dolů
Tento bezkonkurenční design posílá použitou mosaz dolů skrz pažbu, za zásobníkovou šachtou, což z ní dělá skutečně oboustrannou bullpup pušku. Pryč jsou dny, kdy horký plyn a nábojnice vylétávaly z bočního vyhazovacího otvoru...

Bezkonkurenční spoušťový systém
Spouště u systému Bullpup jsou notoricky špatné, takže firma Kel-Tec se s tímto problémem vypořádali a vytvořili spoušť, která již nezklame. Tato spoušť je neuvěřitelně hladká, s příjemným náběhem a čistou přestávkou. V kombinaci s hlavní se stoupáním 1:7 nabízejí všechny modely RDB vynikající přesnost.

Nastavitelný plynový systém
Všechny modely RDB pracují na stejném systému nastavitelných plynových pístů. Tato funkce umožňuje uživateli přizpůsobit rychlost nosiče závorníku tak, aby eliminoval nadměrný zpětný ráz při provozu tlumiče a zajistil spolehlivost pro různé zátěže, kterým je zbraň vystavena.

Produkt je zařazen v kategoriích

Pušky samonabíjecí Zbraně Zbraně na ZP

Zobrazit celý popis

Parametry

Model Kel-Tec RDB Survival
Ráže 5,56x45 mm NATO
Střelivo střelivo
Délka 663 mm
Délka hlavně 409 mm
Hmotnost 2670 g
Kapacita zásobníku 10 ran
Mířidla Ano
Montážní lišta Picatinny (weaver)
Kategorie zbraně B
Režim střelby Semi auto
Typ zbraně puška samonabíjecí

Zobrazit všechny parametry

Související produkty

Lebel VCD9

Až 3 měsíce
69 490 Kč

Porovnat

Verney-Carron Impact NT Bete Noire "Černá zvěř" Affut hlaveň 60 cm
Varianty (4)
.30-06 .300 W 7 mm R 7x64

Verney-Carron Impact NT Bete Noire "Černá zvěř" Affut hlaveň 60 cm

Až 3 měsíce
52 490 Kč

Porovnat

Kel-Tec RDB Defender M-LOK
Varianty (3)
pískov zelená černá

Kel-Tec RDB Defender M-LOK

Až 3 měsíce
45 490 Kč

Porovnat

Hera Arms AR-10 7SIX2 CCS 16,75" .308 Win.

Až 3 měsíce
80 990 Kč

Porovnat

Tinck Arms ARX9  9mm Luger
Varianty (4)
8,5" 10,5" 12,5" 14,5"

Tinck Arms ARX9 9mm Luger

Až 3 měsíce
41 590 Kč

Porovnat

Kel-Tec SU22E
Varianty (3)
pískov zelená černá

Kel-Tec SU22E

Až 3 měsíce
18 990 Kč

Porovnat

Hera Arms 9ers HRS2 10" 9 mm Luger Bronze

Až 3 měsíce
71 990 Kč

Porovnat

Naposledy prohlížené

Kel-Tec RDB Survival
Varianty (2)
zelená černá

Kel-Tec RDB Survival

Až 3 měsíce
42 990 Kč

Porovnat