Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Doprava zdarma

Vzduchovka BRK Concept XR 5,5mm

Až 4 měsíce Více informací › Objednávky do 09:00, předpokládané dodání: u vás v úterý 22. 10.
36 990 Kč 30 570 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: BRC048
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Vzduchovka BRK Concept XR 5,5mm
Vzduchovka BRK…
36 990 Kč

Popis produktu

Taktická vzduchovka BRK (Brocock) Concept XR vychází z modelu Concept Lite od kterého se liší hlavně použitím přebíjecí páčky tzv. Side Lever Action. Vzduchovka BRK Concept XR v černém provedení se sklopnou pažbou pažbou s pistolovým úchopem těží také ze vzájemné spolupráce (Daystate a BRK). BRK Concept XR má vylepšený patentovaný systém „Slingshot Hammer“, který zajišťuje lepší dávkování vzduchu a nižší spotřebu. Tento systém spolu s regulátorem tlaku nizozemského výrobce Huma a vylepšuje konzistenci střel vzduchovka je daleko přesnější jako konkurence.

Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 431mm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Spoušt vzduchovky nastavitelná a v přední části je umístěná pojistka. Přebíjení vzduchovky je pomocí boční páčky – Side Lever Action. Toto řešení nám přijde pohodlnější než u předchozí verze modelu BRK Concept Lite, který měl přebíjení pomocí přímotažného závěru. Montážní lišta pro puškohled, případně kolimátor je weaver, montážní lišta pro doplňky je také weaver a umístěná v přední části pažby pod kartuší. Sklopná pažba je kompatibilní s doplňky pro AR15 a pistolová rukojeť je shodná s pistolovou rukojetí typu AK 47.

Použité materiály, sklopná pažba typu AR15 zajištují nízkou hmotnost vzduchovky, která je jen 2,9 kg a kompaktní rozměry – délka vzduchovky je 64cm se sklopenou pažbou. Délka v rozloženém stavu je 84cm. Díky regulátoru Huma, systému „Slingshot Hammer“, který zajišťuje přesné dávkování vzduchu a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná a ve své cenové kategorii nemá konkurenci.

U nás dostanete PCP větrovky od firmy Brocock/BRK vybavené 3 ks weaver lišty, které jsou již v ceně zbraně (nejedná se o standarní výbavu). Dvě weaver lišty jsou určeny pro instalaci optických zařízení a jedna na spodní straně předpažbí slouží pro instalaci příslušenství (bi-pod, svítilna, taktická rukojeť, laser).

Od roku 2022 došlo ke změně jména společnosti Brocock na BRK.

Ke vzduchovkám BRK doporučujeme puškohledy OptisanElement nebo Sightron, montáže Optisan a jako střelivo samozřejmě diabolky H&N Sport.

Zobrazit celý popis

Parametry

Model Concept XR
Pohon PCP
Ráže 5,5 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení páčkou - Side Lever Action
Výkon 16, 24, 40 J
Délka 840 mm
Délka hlavně 432 mm
Energie 40 J
Hmotnost 2900 g
Kapacita zásobníku 11 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta Picatinny (weaver)
Objem kartuše 150 cm3
Pažba Tactical
Materiál pažby Polymer
Maximální plnící tlak 230 BAR
Pojistka ano
Quickfill ano
Regulátor Ano
Kategorie zbraně D
Výrobce hlavně Lothar Walther

Zobrazit všechny parametry

Související produkty