Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Doprava zdarma

Vzduchovka BRK Ranger XR 5,5mm

Až 4 měsíce Více informací › Objednávky do 03:00, předpokládané dodání: u vás v pondělí 24. 6.
34 990 Kč 28 917 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: BRC065
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Vzduchovka BRK Ranger XR 5,5mm
Vzduchovka BRK…
34 990 Kč

Popis produktu

Kompaktní vzduchovka BRK (Brocock) Ranger XR se sklopnou pažbou má ve sklopeném stavu délku jen 400 mm. Celková délka vzduchovky v rozloženém stavu je 600 mm a hmotnost činí pouze 2500 g. I přes své kompaktní rozměry dá vzduchovka v 16 J nastavení energie 35 ran v ráži 4,5 mm a 40 ran v ráži 5,5 mm (při natlakování na 250 BAR).

Vzduchovka BRK Ranger XR těží také ze vzájemné spolupráce (Daystate a BRK). BRK Ranger XR má vylepšený patentovaný systém „Slingshot Hammer“, který zajišťuje lepší dávkování vzduchu a nižší spotřebu. Tento systém spolu s regulátorem tlaku nizozemského výrobce Huma a vylepšuje konzistenci střel vzduchovka je daleko přesnější jako konkurence.

Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 257 mm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Spoušt vzduchovky nastavitelná a v přední části je umístěná pojistka. Přebíjení vzduchovky je pomocí boční páčky – Side Lever Action. Montážní lišta pro puškohled, případně kolimátor je 11 mm, montážní lišta pro doplňky je weaver a umístěná v přední části pažby pod kartuší. Sklopná pažba je kompatibilní s doplňky pro AR15 a pistolová rukojeť je shodná s pistolovou rukojetí typu AK 47.

U nás dostanete PCP větrovky od firmy Brocock/BRK vybavené 3 ks weaver lišty, které jsou již v ceně zbraně (nejedná se o standarní výbavu). Dvě weaver lišty jsou určeny pro instalaci optických zařízení a jedna na spodní straně předpažbí slouží pro instalaci příslušenství (bi-pod, svítilna, taktická rukojeť, laser).

Od roku 2022 došlo ke změně jména společnosti Brocock na BRK.

Ke vzduchovkám BRK doporučujeme puškohledy OptisanElement nebo Sightron, montáže BKL a jako střelivo samozřejmě diabolky H&N Sport.

Zobrazit celý popis

Parametry

Model Ranger XR
Pohon PCP
Ráže 5,5 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení páčkou - Side Lever Action
Výkon 16, 20, 27 J
Délka 600 mm
Délka hlavně 257 mm
Energie 27 J
Hmotnost 2500 g
Kapacita zásobníku 11 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta Picatinny (weaver), 11 mm
Pažba Tactical
Materiál pažby Polymer
Maximální plnící tlak 230 BAR
Pojistka ano
Quickfill ano
Regulátor Ano
Kategorie zbraně D
Výrobce hlavně Lothar Walther

Zobrazit všechny parametry

Související produkty

Naposledy prohlížené

Vzduchovka BRK Ranger XR 5,5mm

Až 4 měsíce
34 990 Kč

Porovnat