Pražská prodejna je do odvolání ze zdravotních důvodů zavřena. 
Novinky 

Nově jsme zařadili do nabídky Unique Alpine.

Vzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mm Vzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mmVzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mm
  1. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mm
  2. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mm
  3. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mm
  4. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mm
  5. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mm
  6. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mm
  7. Vzduchovka Brocock Compatto Sniper XR Soft Touch 6,35mm
Kód produktu: BRC057
27 290 Kč až 4 měsíce

Přidat k porovnání

Popis

Jakmile vzal Daystate pod svá křídla skomírajícího anglického výrobce Brocock, začal s ním sdílet všechny své technologie a posunul ho tak mezi špičku. Kdyby se tak nestalo, Brocock by už asi neexistoval a určitě by nevznikly modely jako Compatto, Bantam, Commander a Patagonia, což by byla určitě škoda.

Taktická vzduchovka Brocock Compatto Sniper XR v černém Soft Touch provedení s polymerovou  pažbou typu bullpup také těží ze vzájemné spolupráce obou výrobců (Daystate a Brocock). Díky této spolupráci je vzduchovka vybavená patentovaným systémem „Slingshot Hammer“, což je obdoba Harperova ventilu známého ze vzduchovek Daystate, který zajišťuje lepší dávkování vzduchu a nižší spotřebu. Tento systém spolu s regulátorem tlaku nizozemského výrobce Huma a vylepšuje konzistenci střel vzduchovka je daleko přesnější jako konkurence.

Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 457mm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Spoušt vzduchovky je nastavitelná a v přední části je umístěná pojistka. Přebíjení vzduchovky je pomocí boční páčky – Side Lever Action. Toto řešení nám přijde pohodlnější než u předchozí verze modelu Compatto Sniper HR, který měl přebíjení pomocí přímotažného závěru. Montážní lišta pro puškohled, případně kolimátor je 11mm, montážní lišta weaver pro montáž doplňků, je umístěná v přední části pažby pod kartuší.

Syntetická pažba s povrchem Soft Touch je velmi příjemná na úchop a v rukách vůbec neklouže. Pažba je typu bullpup zajištuje nízkou hmotnost vzduchovky, která je jen 3,2 kg a kompaktní rozměry – délka vzduchovky je 86cm. Pažba má nastavitelnou gumovou botku. Díky regulátoru Huma, systému „Slingshot Hammer“, který zajišťuje přesné dávkování vzduchu a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná a ve své cenové kategorii nemá konkurenci.

Ke vzduchovkám Brocock doporučujeme puškohledy Optisan, Discovery nebo Sightron, montáže BKL a jako střelivo samozřejmě diabolky H&N Sport.

Parametry

VýrobceBrocock
Model Compatto Sniper XR Soft Touch
Pohon PCP
Ráže info 6,35 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení páčkou - Side Lever Action
Délka 860 mm
Délka hlavně 432 mm
Energie 54 J
Hmotnost 3200 g
Kapacita zásobníku 10 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta Picatinny (weaver), 11 mm
Objem kartuše info 150 cm3
Pažba Bullpup
Materiál pažby Polymer
Maximální plnící tlak 230 BAR
Pojistka ano
Quickfill Ano
Regulátor info Ano
Kategorie zbraně D

Další z kategorie