Pražská prodejna je do odvolání ze zdravotních důvodů zavřena. 
Novinky 

Naskladnili jsme doplňky od výrobců LPA, Magpul, Midwest Industries, Nordic Components, XS Sight a další.

Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 1. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 2. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 3. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 4. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 5. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 6. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 7. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 8. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 9. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 10. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 11. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 12. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 13. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 14. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 15. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 16. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 17. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
 18. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari Edition FAC 6,35mm
Kód produktu: DAY136
44 000 Kč až 4 měsíce

Přidat k porovnání

Popis

Vzduchovka Daystate Huntsman Revere Safari je nový model pro rok 2022, který je už vybavený regulátorem Huma a přebíjením  pomocí boční páčky – Side Lever Action. Toto řešení nám přijde pohodlnější než u předchozí verze modelu Huntsman Regal HR, který měl přebíjení pomocí přímotažného závěru. Daystate Huntsman je model, který se vyrábí už 40 let a je neustále upgradován a vylepšován. Daystate Huntsman je vůbec nejprodávanějším modelem tohoto výrobce.

Daystate Huntsman Revere Safari má vylepšené přetáčení zásobníku a také přebirá všechny novinky použité u modelu Huntsman Regal. Má vylepšený Harperuv ventil, který je nyní z titanu a zajišťuje tak ještě lepší konzistenci a nižší spotřebu vzduchu. Dále je vzduchovka vybavena dvěma manometry, jeden ukazuje tlak v kartuši a druhý tlak regulátoru. Dále nový model Huntsman Revere nabídne větší a jednodušeji demontovatelnou kartuši, pro snadnější servis vzduchovky.

Vzduchovka je vyrobena s anglickou precizností. Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 43 cm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Ořechová pažba typu Monte Carlo od italského výrobce Minelli, která už původního modelu byla dokonalá, byla ještě upravena a odlehčena. Pažba má zdrsněnou texturu dřeva pro zvýšení přilnavosti a je vybavena nastavitelnou lícnicí. Pažba je v provedení ambidextrous takže je vhodná jak pro praváka, tak i pro leváka.  Plnění kartuše je pomocí Quickfill konektoru, který je součástí balení.

Větrovka Daystate Huntsman Revere Safari je to nejmodernější, co nabízí současná produkce v oblasti klasických mechanických větrovek. Protože vzduch z kontejneru je dávkován absolutně přesně, výkonová křivka nevykazuje zaznamenatelné výkyvy. Díky tomuto systému je větrovka Daystate Huntsman Revere extrémně přesná (v závislosti na kvalitě použitých střel) a dává možnost vystřelit z jednoho zásobníku až 15 ran.

Díky Huma regulátoru, který zajišťuje konzistentnost jednotlivých výstřelů a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná. Daystate, který je  vynálezcem PCP vzduchovek a průkopníkem této technologie už přes 40let, ukázal všem ostatním výrobcům opět záda.

Na přání je možno dodat rovněž větrovku Daystate Huntsman Revere s levým provedením pažby a nabíjení. Ke vzduchovkám Daystate doporučujeme puškohledy Optisan, Discovery nebo Sightron, montáže BKL a jako střelivo samozřejmě diabolky H&N Sport.

Parametry

VýrobceDaystate
Model Revere Safari
Pohon PCP
Ráže info 6,35 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení páčkou - Side Lever Action
Délka 928 mm
Délka hlavně 430 mm
Energie 51 J
Hmotnost 2900 g
Kapacita zásobníku 10 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta 11 mm
Objem kartuše info 132 cm3
Pažba Monte Carlo
Materiál pažby Ořech
Maximální plnící tlak 250 BAR
Pojistka ano
Quickfill ano
Regulátor info Ano
Kategorie zbraně D

Další z kategorie

Vzduchovka Crosman Benjamin Marauder 6,35mm

19 490 Kč
Není dostupné

Vzduchovka Air Arms S400 Classic ořech 5,5mm

19 700 Kč
Až 3 měsíce