Novinky 

Nově jsme zařadili do nabídky Unique Alpine.

Vzduchovka Daystate Huntsman Revere XL FAC 4,5mm Vzduchovka Daystate Huntsman Revere XL FAC 4,5mmVzduchovka Daystate Huntsman Revere XL FAC 4,5mm
  1. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere XL FAC 4,5mm
  2. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere XL FAC 4,5mm
  3. Vzduchovka Daystate Huntsman Revere XL FAC 4,5mm
Kód produktu: DAY098
39 000 Kč až 4 měsíce

Přidat k porovnání

Popis

Vzduchovka Daystate Huntsman Revere XL FAC je nový model pro rok 2020, který je už vybavený regulátorem Huma a přebíjením  pomocí boční páčky – Side Lever Action. Toto řešení nám přijde pohodlnější než u předchozí verze modelu Huntsman Regal HR, který měl přebíjení pomocí přímotažného závěru. Daystate Huntsman je model, který se vyrábí už 40 let a je neustále upgradován a vylepšován. Daystate Huntsman je vůbec nejprodávanějším modelem tohoto výrobce.

Daystate Huntsman Revere XL má vylepšené přetáčení zásobníku a také přebirá všechny novinky použité u modelu Huntsman Regal. Má vylepšený Harperuv ventil, který je nyní z titanu a zajišťuje tak ještě lepší konzistenci a nižší spotřebu vzduchu. Dále je vzduchovka vybavena dvěma manometry, jeden ukazuje tlak v kartuši a druhý tlak regulátoru. Dále nový model Huntsman Revere nabídne větší a jednodušeji demontovatelnou kartuši, pro snadnější servisování vzduchovky.

Vzduchovka je vyrobena s anglickou precizností. Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 43 cm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Ořechová pažba typu Monte Carlo od italského výrobce Minelli, která už původního modelu byla dokonalá, byla ještě upravena a odlehčena Pažba je v provedení pro praváka.  Plnění kartuše je pomocí Quickfill konektoru, který je součástí balení.

Větrovka Daystate Huntsman Revere XL je to nejmodernější, co nabízí současná produkce v oblasti klasických mechanických větrovek. Protože vzduch z kontejneru je dávkován absolutně přesně, výkonová křivka nevykazuje zaznamenatelné výkyvy. Díky tomuto systému je větrovka Daystate Huntsman Revere XL extrémně přesná (v závislosti na kvalitě použitých střel).

Díky Huma regulátoru, který zajišťuje konzistentnost jednotlivých výstřelů a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná. Daystate, který je  vynálezcem PCP vzduchovek a průkopníkem této technologie už přes 40let, ukázal všem ostatním výrobcům opět záda.

Na přání je možno dodat rovněž větrovku Daystate Huntsman Revere s levým provedením pažby a nabíjení. Ke vzduchovkám Daystate doporučujeme puškohledy Optisan, Discovery nebo Sightron, montáže BKL a jako střelivo samozřejmě diabolky JSB Match Diabolo.

Parametry

VýrobceDaystate
Model Revere XL FAC
Pohon PCP
Ráže info 4,5 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení páčkou - Side Lever Action
Délka 928 mm
Délka hlavně 430 mm
Energie 24 J
Hmotnost 2850 g
Kapacita zásobníku 13 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta 11 mm
Objem kartuše info 162 cm3
Pažba Monte Carlo
Materiál pažby Ořech
Maximální plnící tlak 250 BAR
Pojistka ano
Quickfill ano
Regulátor info Ano
Kategorie zbraně D

Další z kategorie

Vzduchovka Air Arms S510 5,5mm

23 500 Kč
Až 3 měsíce