Novinky 

Naskladnili jsme velkou zásilku moderátorů Huggett.

Vzduchovka Kalibrgun Capybara 5,5mm
Kód produktu: KBG031
31 590 Kč 3 - 5 dní

Přidat k porovnání

Popis

Vzduchovka Kalibrgun Capybara je novinka představená na veletrhu IWA 2017, ale dva roky jsme si museli počkat až byla oficiálně uvolněna do prodeje. Vzduchovka vychází ze známého modelu Kalibrgun Cricket. Vzduchovka zaujme především při pohledu zepředu, kdy je patrný čtvercový obrys moderátoru, který je po celé délce hlavně. V přední části vzduchovky se nachází polohovatelné předpažbí a kartuš o objemu 200cm3.

Nabíjení vzduchovky je prováděno pomocí přímo tažného závěru umístěného nad spouští. Nabití vzduchovky signalizuje výstražník umístěný v zadní části vzduchovky (v šroubu regulující předepnutí bicí pružiny).

Pažba vzduchovky je typu bullpup, v pažbě je místo pro další dva zásobníky, které se snadno do pažby zacvaknou. Výrobce také vyslyšel prosby zákazníků a vybavil vzduchovku dřevěnou lícnicí.

Do budoucna bude možné ke vzduchovce dokoupit sadu, se kterou vzduchovka bude fungovat v semiauto režimu – tzn. v budoucnu bude možné dokoupit speciální kit, který tuto vzduchovku předělá do semi-automatického režimu. Nebudete muset tedy přebíjet po každém výstřelu.

 


 

Parametry

VýrobceKalibrgun
Materiál pažby Ořech
Model Capybara
Pohon PCP
Ráže info 5,5 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení páčkou - Side Lever Action
Délka 750 mm
Délka hlavně 480 mm
Hmotnost 3300 g
Kapacita zásobníku 18 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta Weaver
Objem kartuše info 200 cm3
Pažba Bullpup
Maximální plnící tlak 300 BAR
Quickfill Ano
Regulátor info Ano

Další z kategorie

Vzduchovka Daystate Delta Wolf Bronze 7,62mm

79 990 Kč
Není dostupné