Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Doprava zdarma

Vzduchovka SPA P10 5,5mm

Až 4 měsíce Více informací › Objednávky do 10:00, předpokládané dodání: u vás v úterý 22. 10.
13 990 Kč 11 562 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: SPA011
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Vzduchovka SPA P10 5,5mm
Vzduchovka SPA P10…
13 990 Kč

Popis produktu

Vzduchovka SPA P10 5,5mm je další bullpup v naší nabídce od výrobce s dlouhým názvem Shaoxing Snowpeak Air Gun Factory, zkráceně tedy SPA. Vzduchovka SPA P10 je osmiranná a je vybavená regulátorem. Celková délka vzduchovky činí pouze 71cm, délka hlavně je 45cm.

Aby byla hmotnost vzduchovky co nejnižší, je použit na výrobu kartuše titan, což je v této cenové kategorii nevídané. Kartuše o objemu 310cm3 má průměr 35mm, je zakončená manometrem a maximální plnící tlak je 200Bar. Drážkovaná hlaveň o délce 45cm je zakončená moderátorem. Montážní lišta je 22mm (picatinny/weaver) a součástí balení je také Quickfill (plnící pin) a sada náhradních těsnění. Vzduchovka je vybavená manuální pojistkou, která se nachází před spouští.

Pažba je z bukového dřeva, je zakončená botkou a je určená jak pro praváka, tak i pro leváka. Jedná se o zajímavou alteranativu k současné produkci bullpupů dostupných na našem trhu, která je cenově úplně někde jinde (Kalibrgun Cricket, Edgun Matador, AirGunTechnology Vulcan atd...) Zpracování vzduchovky je na velmi dobré úrovni. Puškohled není součástí balení, doporučujeme puškohledy Optisan nebo Sightron, montáže Optisan QRA a samozřejmě diabolky JSB Match Diabolo. Plnící pin je zakončený "samcem" k rychlospojce, proto je k plnění větrovky potřeba tato rychlospojka.      

Zobrazit celý popis

Parametry

Přebíjení přímotažný závěr - Bolt Action
Energie 16 J
Mířidla Ne
Montážní lišta 11 mm
Pažba Bullpup
Materiál pažby Buk
Kategorie zbraně D

Zobrazit všechny parametry

Související produkty