Pražská prodejna je do odvolání ze zdravotních důvodů zavřena. 
Novinky 

Nově jsme zařadili do nabídky Unique Alpine.

Vzduchovka Crosman Wildfire 4,5mm Vzduchovka Crosman Wildfire 4,5mm
  1. Vzduchovka Crosman Wildfire 4,5mm
  2. Vzduchovka Crosman Wildfire 4,5mm
Kód produktu: BPWF17
3 990 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Vzduchovka Crosman Wildfire je 12ti ranná semi-auto PCP vzduchovka, která vychází z velice oblíbeného CO2 modelu Crosman 1077. Vzduchovka je vybavena otočným vyjímatelným 12ti ranným zásobníkem. Ocelová hlaveň o délce 518cm je drážkovaná. Hledí je plně nastavitelné a muška obsahuje optická vlákna, vzduchovka je vybavena montážní lištou 11mm pro montáž optiky. Pažba vzduchovky je z odolného plastu a díky tomu vzduchovka váží jen 1,7kg. Délka vzduchovky činí 937cm.
 
Vzhledem k tomu, že se jedná o PCP vzduchovku a k pohonu slouží vzduch, tak výkon vzduchovky není závislý na okolní teplotě. Plnění vzduchovky pumpou Hill nebo z tlakové láhve je pomocí quickfillu umístěného pod hlavní a k plnění je potřeba jako u všech PCP vzduchovek Crosman rychlospojka a na jedno naplnění je možné vystřílet cca 60ran.
 
Vzduchovka Crosman Wildfire je skvělá víceranná semi-auto vzduchovka amerického výrobce za nejnižší cenu na českém trhu. I přes svůj na první pohled dětský vzhled a menší rozměry plní svojí funkci na jedničku. Vzduchovka je velice přesná na terčovou střelbu, díky pohonu PCP a víceranným zásobníkem je střelba velice pohodlná. Vzduchovka Crosman Wildfire je vynikající volbou pro mladší a začínající střelce.
 

 

Parametry

VýrobceCrosman
Model Wildfire
Pohon PCP
Ráže info 4,5 mm
Střelivo Diabolky
Délka 937 mm
Délka hlavně 518 mm
Energie 9 J
Hmotnost 1700 g
Manometr Ano
Mířidla Ano
Montážní lišta 11 mm
Pažba Monte Carlo
Materiál pažby Polymer
Kategorie zbraně D


Další z kategorie

Vzduchovka SPA CR600W 5,5mm

3 990 Kč
Až 4 měsíce

Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full Auto 4,5mm

6 190 Kč
Není dostupné