Novinky 

Naskladnili jsme velkou zásilku moderátorů Huggett.

Vzduchovka Crosman Wildfire 4,5mm Vzduchovka Crosman Wildfire 4,5mm
  1. Vzduchovka Crosman Wildfire 4,5mm
  2. Vzduchovka Crosman Wildfire 4,5mm
Kód produktu: BPWF17
3 990 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

Vzduchovka Crosman Wildfire je 12ti ranná semi-auto PCP vzduchovka, která vychází z velice oblíbeného CO2 modelu Crosman 1077. Vzduchovka je vybavena otočným vyjímatelným 12ti ranným zásobníkem. Ocelová hlaveň o délce 518cm je drážkovaná. Hledí je plně nastavitelné a muška obsahuje optická vlákna, vzduchovka je vybavena montážní lištou 11mm pro montáž optiky. Pažba vzduchovky je z odolného plastu a díky tomu vzduchovka váží jen 1,7kg. Délka vzduchovky činí 937cm.
 
Vzhledem k tomu, že se jedná o PCP vzduchovku a k pohonu slouží vzduch, tak výkon vzduchovky není závislý na okolní teplotě. Plnění vzduchovky pumpou Hill nebo z tlakové láhve je pomocí quickfillu umístěného pod hlavní a k plnění je potřeba jako u všech PCP vzduchovek Crosman rychlospojka a na jedno naplnění je možné vystřílet cca 60ran.
 
Vzduchovka Crosman Wildfire je skvělá víceranná semi-auto vzduchovka amerického výrobce za nejnižší cenu na českém trhu. I přes svůj na první pohled dětský vzhled a menší rozměry plní svojí funkci na jedničku. Vzduchovka je velice přesná na terčovou střelbu, díky pohonu PCP a víceranným zásobníkem je střelba velice pohodlná. Vzduchovka Crosman Wildfire je vynikající volbou pro mladší a začínající střelce.
 

 

Parametry

VýrobceCrosman
Materiál pažby Polymer
Model Wildfire
Pohon PCP
Ráže info 4,5 mm
Střelivo Diabolky
Délka 937 mm
Délka hlavně 518 mm
Energie 9J
Hmotnost 1700 g
Manometr Ano
Mířidla Ano
Montážní lišta 11 mm
Pažba Monte Carlo


Další z kategorie

Vzduchovka Crosman Comrade AK 4,5mm

2 490 Kč
Není dostupné

Vzduchovka SPA CR600W 5,5mm

3 990 Kč
Není dostupné

Vzduchovka Crosman 1077 4,5 mm

2 390 Kč
Není dostupné