Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Jednodílná lišta 11mm BKL 168MB

Na dotaz
1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
Kód produktu: BKL-168MB
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Jednodílná lišta 11mm BKL 168MB
Jednodílná lišta…
1 290 Kč

Popis produktu

Jednodílná redukce BKL 168MB s upnutím na lištu o šířce 11mm s horní lištou 11mm od špičkového amerického výrobce BKL vyrobená z kvalitního tvrzeného duralu. Balení obsahuje jeden adaptér 11mm/11mm, délka jednoho kusu je 103mm.

Americký výrobce BKL Technologies započal produkci svých montáží v roce 1998 a v současnosti patří montáže výrobce BKL mezi světovou špičku a jsou vyhledávány sportovními střelci, kteří se nadále podílejí na jejich zlepšování. Hlavní předností montáží BKL je díky jejich konstrukci dokonalá souosost. Při utahování se stahují obě strany upínacího mechanismu současně, montáž je vždy usazená na středu lišty a tím pádem je i optika ve středu zbraně. Mezi další nesporné kvality patří pevné upnutí, nízká hmotnost, dokonalý a dobře promyšlený design.

S montáží BKL zapomente na problémy s nastavováním puškohledu a jsou určené i pro zbraně s velkým zpětným rázem. Většina světových výrobců zbraní (Anschutz, Beeman, Benjamin, BSA, CZ, Crosman, Daystate, Diana, Gamo, Marlin, Remington, Savage, Suhl a Webley) přímo doporučuje na svoje zbraně montáže BKL.

Zobrazit celý popis

Parametry

Materiál montáže dural
Montážní lišta 11 mm

Zobrazit všechny parametry

Související produkty