Novinky 

Dorazilo nám zboží od Atamana a s ním i nové modely vzduchovek.

Kožené luxusní pouzdro CzechGun Gladiator 45K klip Kožené luxusní pouzdro CzechGun Gladiator 45K klipKožené luxusní pouzdro CzechGun Gladiator 45K klip
  1. Kožené luxusní pouzdro CzechGun Gladiator 45K klip
  2. Kožené luxusní pouzdro CzechGun Gladiator 45K klip
  3. Kožené luxusní pouzdro CzechGun Gladiator 45K klip
Kód produktu: CGN011
990 Kč 2 týdny

Přidat k porovnání

Popis

Kvalitní zbraň si zaslouží i neméně kvalitní pouzdro. Vyrobili jsme pro vás skutečně luxusní pouzdro z nejhodnotnějších materiálů a v naprosto špičkovém provedení. Tvar pouzdra je navržen přesně pro pistoli Czechgun Gladiator .45 SCP - kopyto pouzdra bylo vyrobeno přímo podle modelu pistole. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní silné hovězí usně sešité plně syntetickou a extra zesílenou nití. Na exponovaných místech je šev navíc zdvojen. Pojistný pásek je vybaven drukem s vysokou rozpínací silou. Pouzdro je částečně samosvorné, s prolisy ve tvaru zbraně. Plně kryje hlaveň i většinu pistole, ale celá rukojeť je volně přístupná. Díky tomu pouzdro umožňuje snadné a pohotové tasení.

Toto provedení pozdra je vybaveno ocelovým drátěným klipem, který neodírá opasek a zároveň umožňuje snadné sundání (např. při jízdě v automobilu). Lze ho použít i bez opasku - pouzdro lze zavěsit za pás kalhot, kapsu, atd.

Kompatibilní s pistolemi série B, C1, C2

Vyrobeno v ČR

Parametry

VýrobceCzechGun

Další z kategorie

Mikroprachovnice Czechgun A6

1 190 Kč
Není dostupné