Brněnská prodejna bude ve dnech 28. - 29.9.2023 uzavřena.
Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Korth Vintage .357 Magnum

Až 3 měsíce
189 000 Kč 156 198 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: KOR019
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry Příslušenství(2)
Korth Vintage .357 Magnum
Korth Vintage .357…
189 000 Kč

Popis produktu

Korth Vintage .357 Magnum 4/6"

Korth Vintage je tím nejvyšším bodem jakého můžete dosáhnou jako sběratel. tento revolver nabízí neuvěřitelně krásný klasický vzhled tepelně tvrzeného rámu. jedinečná krytka hlavně a válec byly leštěny do vysokého lesku uhlově černé barvy a by tak ještě víc vynikl rám. Tento model se nabízí v délkách hlavně 4" a 6".

Revolver Vintage má za studena kovanou precizní hlaveň ráže .357 Magnum. Povrchová úprava zbraně je DLC a je leštěná do vysokého lesku. Tato povrchová úprava je extrémně odolná vůči korozi, oděru, škrábancům a stopám po každodenním nošení. Spoušť a kohoutek bly vytvrzovány pro jedinečný vzhled. Povrchovou úpravu doplňuje medailon firmy Korth. Nastavitelné hledí s výškovou a stranovou korekcí. Mířidla mají zahlazené hrany a nebudou se tak zachytávat o oblečení při tasení. Tlačítko uvolnění válce je umístěno na levé straně revolveru vedle kohoutku. Spoušť, kohoutek a všechny ostatní části zbraně byly leštěny do vysokého lesku. K uvolnění válce je nutné zatlačit na páčku směrem k válci čímž se válec odemkne a otevře na stranu. Tento systém je extrémně rychlý a efektivní. Přední muška nabízí rychlou výměnu a je vyrobena z 14K zlata. Spoušť funguje v módu SA/DA. vysokorychlostní kladívko kohoutku poskytuje zbrani rychlou reakci při stlačení spouště. Ořechové střenky Jim Wilson pro pohodlný úchop zbraně s luxusním vzhledem. Nastavitelná hlavní pružina s možností externího seřízení speciálním nástrojem, který je ke zbrani dodáván. 3 typy velikostí koleček pro vlastnosti spouště typu DA. 

Korth Waffen je výrobce extrémně kvalitních a precizních zbraní, který pochází z německého města Lollar, Hesse, kde dodnes tato firma sídlí. Firma Korth byla založena Williamem Korthem v roce 1954. Dnes se tato německá firma těší skvělé pověsti jakožto jednoho z nejlepších a ne-li nejlepšího výrobce revolverů na světě.

Produkt je zařazen v kategoriích

Revolvery Zbraně Zbraně na ZP

Zobrazit celý popis

Parametry

Model Korth Vintage 4"
Ráže .357 Mag.
Střelivo střelivo
Délka 225 mm
Délka hlavně 101.6 mm
Hmotnost 952.5 g
Kapacita zásobníku 6 ran
Mířidla Ano
Montážní lišta Ne
Šířka 39,12 mm
Výška 154,94 mm
Kategorie zbraně B
Typ zbraně revolver

Zobrazit všechny parametry

Související produkty

Naposledy prohlížené

Korth Vintage .357 Magnum
Varianty (2)
4" 6"

Korth Vintage .357 Magnum

Až 3 měsíce
189 000 Kč

Porovnat