Novinky 

Dorazily nám novinky od Brococku například model Concept Lite nebo Bantam Mini. Dále vzduchovky Daystate a novinky od MTC a to modely SWAT prismatic 12x50 a SWAT Prismatic 10x30.

Vzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mm Vzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mmVzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mmVzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mmVzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mm
  1. Vzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mm
  2. Vzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mm
  3. Vzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mm
  4. Vzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mm
  5. Vzduchovka Crosman Benjamin Discovery 4,5mm
Kód produktu: CRO088
6 990 Kč není dostupné

Přidat k porovnání

Popis

PCP vzduchovka Crosman Benjamin Discovery cal. 4,5mm je velice přesná ve své kategorii. Vzduchovka je vhodná jak pro sportovní střelbu, tak pro lov drobných škůdců. Crosman Benjamin Discovery nabízí čokovanou výběrovou hlaveň, která zajišťuje vyoskou přesnost střelby. Vzduchovka je jednoranná, pažba je vyrobena z bukového dřeva. Dvoustupňová nastavitelná spoušť, manometr pro snadnou a rychlou kontrolu. Crosman Bejnamin Discovery je klasická větrovka s válcem (kontejnerem) pod hlavní. Kontejner se plní buďto pumpou, popřípadě z tlakové láhve.

Parametry

VýrobceCrosman
Ráže info 4,5 mm
Pohon PCP
Délka 101 cm
Délka hlavně 600 mm
Energie 16J
Hmotnost 2,3kg
Manometr Ano
Materiál pažby Bukové dřevo
Mířidla Ano
Montážní lišta 11 mm
Pažba Monte Carlo
Plnící tlak info 140BAR
Quickfill Ano

Další z kategorie

Vzduchovka Daystate Wolverine R HiLite 6,35mm

47 990 Kč
Až 2 měsíce
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.