Z důvodu stěhování brněnské prodejny na novou adresu dochází ke zdržení expedice objednávek.
Děkujeme za pochopení.
Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Doprava zdarma

Detonics Glad Lite F9E

Flobertková 9 mm verze famózní pistole Gladiator série X

Více informací ›

Na dotaz
11 990 Kč 9 909 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: CGN034
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Detonics Glad Lite F9E
Detonics Glad Lite…
11 990 Kč

Popis produktu

DETONICS GLAD LITE F9E je moderní a vysoce kvalitní dvouranná pistole určená pro rekreační a sportovní střelbu. Je vyrobena pomocí špičkové CNC technologie z prvotřídních materiálů a zaručuje velmi vysokou spolehlivost. Díky vestavěným bezpečnostním prvkům umožňuje pistole Detonics Glad Lite F9E naprosto bezpečné nošení bez rizika selhání nebo nechtěného výstřelu.

Velkou výhodou modelu Glad Lite je možnost trénovat střelbu s minimálními náklady a s minimálními nároky na zabezpečení střeleckého prostoru.

Pistole Detonics Glad Lite F9E nepotřebuje zbrojní průkaz (zbraň kategorie C-I) a je volně prodejná osobám starším 18 let s trvalým bydlištěm v České republice.

Sada pistole Detonics Glad Lite F9E obsahuje:

  • Pistoli Detonics Glad Lite F9E
  • Černé střenky z odolného plastu (již namontované)
  • Vyrážecí plastovou tyčku
  • Servisní šroubovák TX10
  • Přepravní papírový box
  • Návod k použití v češtině nebo angličtině

Typ zbraně: Dvouranná pistole Flobert, zbraň kategorie C-I Kalibr: 9 mm Flobert à balle Rám (materiál, barva): Vysokopevnostní dural 7075 T6 - černá eloxace Hlaveň (materiál, barva, typ): Kvalitní ocel, nitridovaná, hladký vývrtný průměr Funkce spoušťového mechanismu: DAO - Double Action Only Bezpečnostní prvky: Plně zakrytý mechanismus, pružinově ovládané zápalníky, skryté kladívka, bicí pružina se automaticky natáhne před výstřelem, dlouhý chod spouště s vysokým odporem Čistá hmotnost: 743 gramů Délka hlavňového bloku: 99 mm Celkové rozměry (délka/šířka/výška): 167x20x130 mm (šířka ve střenkách 29,5 mm)

Zobrazit celý popis

Parametry

Ráže 9 mm
Střelivo střely
Mířidla Ano
Montážní lišta Ne
Pojistka ne

Zobrazit všechny parametry

Související produkty