Zavolejte nám (Po-Pá 9-17)

Doprava zdarma

Gladiator .500 HD D3W Pink Liberty Edition

Na dotaz
11 490 Kč 9 496 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: CGN032
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Gladiator .500 HD D3W Pink Liberty Edition
Gladiator .500 HD…
11 490 Kč

Popis produktu

Dámská sebeobranná pistole s názvem Detonics Gladiator .500 HD přináší spojení elegance a účinnosti. S atraktivními růžovými střenkami se tento kompaktní sebeobranný prostředek stane stylovým doplňkem do kabelky každé moderní ženy.

Detonics Gladiator .500 HD je moderní dvouranná perkusní pistole vysoce kvalitního provedení určená pro osobní obranu v civilní i profesionální sféře. Vyrobená s použitím špičkové CNC technologie a z kvalitních materiálů, poskytuje vysokou míru spolehlivosti a výkonu. Díky zabudovaným bezpečnostním prvkům je nošení této pistole naprosto bezpečné, bez rizika nechtěného výstřelu.

Tato zbraň je volně prodejná svéprávným osobám starším 18 let s místem pobytu v České republice, a to bez potřeby zbrojního průkazu (zbraň kategorie C-I). Nově je vybavena pistony na brokové zápalky W209, které zajišťují odolnost vůči nečistotám a vlhkosti a zvyšují celkovou spolehlivost a výkon zbraně.

Sada Detonics Gladiator .500 HD ve výbavě PINK LIBERTY EDITION obsahuje kromě samotné pistole také černé střenky z odolného plastu, klíč na pistony, nabiják z nylonu/skelného vlákna, sadu čištění, olejový sprej Ballistol nebo Motorex, sadu náhradních dílů (včetně "O" kroužků kontejneru, šroubků a distančních podložek), šroubovák servisní TX10 a odolný kufřík Detonics Professional. K dispozici je také návod k použití v češtině nebo angličtině.

Specifikace:

  • Typ zbraně: Perkusní dvouranná pistole, zbraň kategorie C-I
  • Ráže střely, typ zápalek: .50 (12,7 mm), perkusní zápalky W209 nebo ekvivalent
  • Rám: Vysokopevnostní dural 7075 T6 - černý elox
  • Hlaveň: Jakostní ocel - nitridovaná, s hladkým vývrtem
  • Funkce spoušťového mechanismu: DAO - Double Action Only
  • Bezpečnostní prvky: Plně kryté zápalky se směrovým odvodem spalin, odpružené zápalníky, skryté úderníky, bicí pružina automaticky natažena až těsně před výstřelem, dlouhý chod spouště s vysokým odporem
  • Hmotnost čistá: 622 gramů
  • Délka hlavňového bloku: 84 mm
  • Celkové rozměry (d/š/v): 154x20x108 mm (šířka ve střenkách 29 mm).

Zobrazit celý popis

Parametry

Ráže .50
Střelivo střely
Mířidla Ano
Montážní lišta Ne
Pojistka ne

Zobrazit všechny parametry

Související produkty