Pražská prodejna je do odvolání ze zdravotních důvodů zavřena. 
Novinky 

Naskladnili jsme doplňky od výrobců LPA, Magpul, Midwest Industries, Nordic Components, XS Sight a další.

Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mmVzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 1. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 2. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 3. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 4. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 5. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 6. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 7. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 8. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 9. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 10. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
 11. Vzduchovka Daystate Red Wolf HiLite laminate 4,5mm
Kód produktu: DAY057
71 000 Kč až 4 měsíce

Přidat k porovnání

Popis

S velkým očekáváním představil Daystate nové plemeno vlka a to červeného. Vzduchovka Daystate Red Wolf je novým modelem PCP vzduchovek (větrovek) od tohoto výrobce.

Od doby, kdy Daystate uvedl na trh první elektronickou PCP vzduchovku, uplynula už dlouhá doba. Během této doby došlo k vylepšení MCT (Mapped Compensation Technology) systému k dokonalosti a model Daystate Red Wolf je první model s tímto vylepšeným systémem.

Laminátová pažba vzduchovky je v provedení Monte Carlo v kombinaci červené, šedé a černé barvy. Pažba má výškově nastavitelnou lícnici a botku a je oboustranná, takže je vhodná jak pro praváka, tak i pro leváka. Kartuše o objemu 480cm3 je kevlarová, aby zůstala zachována nízká hmotnost vzduchovky 3,5kg. Plnící tlak kartuše je cca 230BAR. V ráži 4,5mm dá vzduchovka na jedno naplnění cca 460ran a v ráži 5,5 je to cca 510ran.

Spoušt vzduchovky je elektronická a je plně nastavitelná. Přebíjení vzduchovky je pomocí boční páčky – Side Lever Action. Přebíjecí páčku lze snadno předělat na druhou stranu, takže lze vzduchovku snadno předělat pro leváka. Vzhledem k tomu, že je vzduchovka elektronická, není k natažení páčky potřeba žádná síla a slouží tak pouze k pootočení zásobníku.

Hlaveň vzduchovky od výrobce Lothar Walther je dlouhá 43cm. Hlaveň je typu „shrouded“ tzn. samotná hlaveň je obalená vnějším kevlarovým pláštěm, který slouží jako moderátor hluku. Hlaveň je zakončená závitem 1/2 UNF samec pro montáž dalšího moderátoru.

Montážní lišta 11mm pro montáž puškohledu, zásobník, manuální pojistka, LCD displej, atd.

Díky MCT systému, který zajišťuje přesné dávkování vzduchu a výběrové hlavni Lothar Walther je vzduchovka dokonale přesná. Daystate, který je  vynálezcem PCP vzduchovek a průkopníkem této technologie už přes 40let, ukázal všem ostatním výrobcům opět záda.

Parametry

VýrobceDaystate
Model Red Wolf laminate HiLite
Pohon PCP
Ráže info 4,5 mm
Střelivo Diabolky
Přebíjení páčkou - Side Lever Action
Délka 990 mm
Délka hlavně 430 mm
Energie 16 J
Hmotnost 3500 g
Kapacita zásobníku 13 ran
Manometr Ano
Mířidla Ne
Montážní lišta 11 mm
Objem kartuše info 480 cm3
Pažba Monte Carlo
Materiál pažby Laminát
Maximální plnící tlak 230 BAR
Pojistka Ano
Quickfill ano
Regulátor info Ano
Kategorie zbraně D

Další z kategorie

Vzduchovka Ataman BP17 black 5,5mm

38 990 Kč 29 990 Kč
Na dotaz